Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zduniak

Rozwiązany: Nie mogę się połączyć z internetem na jednym komputerze

Polecane posty

Witam,

Otóż mam problem z internetem. Posiadam 2 komputery jeden z nich jest połączony z routerem kablem a do drugiego mam połączenie wifi. Od dwóch dni mam problem z połączeniem się z internatem na komputerze podpiętym kablem, o ile na drugim komputerze wszystko ładnie śmiga na drugim ładują mi się tylko niektóre strony np. google i facebooku normalnie działa a gdy chcę wejść na twitcha lub cdaction już nie mogę się połączyć. Wyświetla się że wszystko działa ale mimo wszystko większość stron mi nie działa. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na komputerze na którym kiepsko działa internet wyłącz wszystkie programy które korzystają z internetu. Następnie odpal cmd i wpisz komendę netstat i podaj wynik. Sprawdź też czy w ustawieniach internetowych nie masz przypadkiem ustawionego serwera proxy. Jeżeli tak to go wyłącz. I dodatkowo na C:\Windows\system32\drivers\etc jest plik hosts. Otwórz go notatnikiem i podaj wpisy jakie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetla się że wszystko działa ale mimo wszystko większość stron mi nie działa.

Jak obiawia się to, że strona "nie działa"? Białe tło czy może jakiś error z czasem połączenia? Spróbuj ręcznie przypisać DNS'y dla karty sieciowej:

Podstawowy: 8.8.8.8
Alternatywny: 8.8.4.4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...