Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 03/2013

Polecane posty

Przecieki do CD-Action numer 03/2013

No to będziemy realizować ten koncert życzeń z odpowiedniego tematu. Przecieki ponownie alfabetycznie. smile_prosty.gif

Będą 3 gry. Jedna na Steama. Jedna po polsku.

A dodatkowo coś o czym pisaliśmy na płycie w zeszłym miesiącu, a mianowicie Wreckage.

Dla tych co nie wiedzą co to, tu jest link:

http://www.moddb.com...wreckage/images

A pierwszy przeciek, zaraz jak tylko go wymyślę.

A tak brzmi przeciek:

Ledwo co na oczy przejrzałem, a już zostałem zaatakowany.

Olbrzymi, włochaty stwór, ze stalowymi szponami i przekrwionymi ślepiami rzucił się na mnie.

Yeti to przy nim pikuś, pomyślałem. I chwyciłem za nieodłączny karabin szturmowy.

Nie miałem szans, ale jednak broniłem się zaciekle. Lufa rozgrzała się do czerwoności.

Nieustanny potok łusek z broni roztapiał śnieg wokół moich nóg. Przez chwilę pomyślałem o

ewakuacji, ale nie mogłem zostawić tu swoich towarzyszy.

V kompania jest prawie jak moja rodzina. A kumple są niczym bracia. Nigdy

nie zapomnę o tych wszystkich poległych, którzy wraz ze mną bronili tego pełnego

ruin, lodowego miasta. Ale tego stwora nie sposób pokonać zwykłą bronią. Ten ogromny

Yeti mimo mojego ostrzału podchodził coraz bliżej. Moja broń zamilkła.

0 pocisków widniało na wyświetlaczu karabinu. A ja nie miałem więcej magazynków. To koniec, pomyślałem.

A teraz proszę podać na jaką grę wskazuje powyższy tekst oraz w jaki sposób doszliście do tego tytułu. Odpowiedzi bez tego wyjaśnienia, nie będą przeze mnie uznane. Nawet jeśli będą prawidłowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne Borderlands tylko nic innego jak Metro 2033. Ten tekst pochodzi (chyba) z książki Metro 2033, włochaty stwór jeden z Czarnych, a lodowe miasto to te, w którym dzieje się akcja książki/gry.

P.S Borderlands rozgrywa się w terenach letnich przez prawie całą rozgrywkę, chyba, że mowa tu o Borderlands 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pomyślałem początkowo o Lost Planet, ale z tej gry pasuje tylko lodowe miasto. Pozostałe rzeczy nie - Akridy są sektoidami i do włochatych im sporo brakuje, po za tym fragment o V kompanii sugeruje wojsko, a w tym bohater LP jest tylko na samym początku i to bardzo krótko.

@DOWN - w LP 2 dla odmiany nie ma już śniegu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cryostasis już było w CDA. Skojarzenie znikąd, ale strasznie ten opis przypomina mi scenę z SW, kiedy Luke walczył z tym stworem a la yeti smile_prosty.gif No ale cóż, gra SW żadna w piśmie się nie pojawi. Brak mi jakiegokolwiek innego pomysłu tongue_prosty.gif

EDIT; Bez podpowiedzi będziemy stać jak na Zakopiance. Ni wte, ni wewte. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne Star Wars - dajcie sobie z tym sposób. Najbliższy numer to 214, więc może warto coś pogrzebać przy 1,2 i 4. wersie lub słowach w każdym wersie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...