Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piter9393

Rozwiązany: Nowa mobo proc ram, brak internetu

Polecane posty

Witam!

Mam problem, otóż po wymianie komponentów i ponownym zainstalowaniu systemu wszystko dziala oprócz internetu. Resetowałem kilka razy mode i router ale nie pomogło. Gdzieś w internecie wyczytałem że może chodzić o jakiś adres Mac, ale sie na tym nie znam. Dodam, że jak włącze komputer to internet jest na 5 sek tzn zdąży sie załadować tylko strona startowa a potem siada. Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyłączoną. Dzwonilem do UPC gdzie mi powiedzieli że to jest ingerencja w urządzenia i mi pomogą za 10zł.

W menagerze urzadzeń mam karte sieciowa broadcom, nie powinna tam być jeszcze jedna, zintegrowana?

Ale zainstalowalem najnowsze sterowniki ze strony asrocka do LAN. Gdzieś czytałem że koleś miał ten sam problem zadzwonił do UPC i mu powiedzieli że ma twardo zresetowac modem, a potem wpisać w ipv4 adresy DNS, ja mam tam puste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za D-Link? Jaki model? Jeśli jest to twoje prywatne urządzenie to UPC nic nie może z tym zrobić. Wklep w wiersz poleceń to co poniżej i wynik wklej na forum. Sprzęt od UPC (ich modem) ma włączone DHCP więc nic nie trzeba ręcznie ustawiać.

ipconfig /all

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...