Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skarseld

Problem z odbiornikiem do gamepada od XBox'a 360

Polecane posty

Witam!

Mam problem z Gamepadem od XBox'a 360 do PC-ta, a dokładniej z odbiornikiem do niego.

Otóż niedawno chciałem zagrać sobie w Devil May Cry'a 3, a, jak wiadomo, granie w takie gry bez pada to istna katorga i mordęga. :D

No, ale niestety, gdy podłączyłem odbiornik od pada do komputera, ten z początku w ogóle nie zaświecił się, jednak korzystając z Internetu udało mi się dociec, że winny jest mały bezpiecznik na płycie z układami scalonymi, a obejście bezpiecznika za pomocą kawałka drutu i lutownicy przyniosło taki efekt, że urządzenie łączy się z komputerem, a po wciśnięciu przycisku dioda świeci się... A raczej miga. :P

No i to jest właśnie problem - komputer chyba w ogóle nie wykrywa odbiornika, a przy próbie podłączenia pada lampka na padzie zaczyna migać wszystkimi czterema światełkami, a ta na odbiorniku gaśnie. :D

Urządzenia są już chyba podłączone, ponieważ pad najwyraźniej komunikuje się z odbiornikiem, jako, że przytrzymanie przycisku "XBox 360 Menu" (Tego środkowego. ^_^) włącza również diodę na odbiorniku, ale ta po chwili się wyłącza, a światełka na padzie w nieskończoność potrafiłyby migać tymi wszystkimi czterema światełkami.

Ktoś mi może powiedzieć, co zrobiłem źle, skoro odbiornik i pad są oryginalne, a ja mam oryginalny system Windows 7 z zainstalowanymi wszystkimi wymaganymi sterownikami? :P

Z góry dziękuję, i polecą plusy, Skarseld. :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...