Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianoss

Nexus The Jupiter Incident

Polecane posty

Po pierwsze:

Wow?! Skąd masz tyle postów (nie ma jak błędy serwera), bo chwili obecnej widzę że napisałeś ich na tym forum ponad 160 tysięcy xD.

Po drugie wyłącz poprzez ctrl+alt+del wszystkie niepotrzebne aplikacje (mi to pomogło, co prawda nie miałem takiego problemu z jupitelem ale w przypadku jakiejś innej gry miałem podobny komunikat, może pomoże.

Ja też mam problem... otóż moi drodzy... przyznaję że za cholerę nie mogę przejść jednej misji na poziomie begginer (który jak dla mnie jest dość trudny :P).

Chodzi mianowicie o misję tytan w której w raz z flotą (nie powiem co i jak żeby nie było spoilera) mam zniszczyć bazę w sektorze obcych, wyskakuję tylko ja (bo reszta jest zablokowana przez jakąś tam blokadę skokową), wchodzę w kamuflaż i... i nie wiem co dalej :P jakkolwiek nie staram się podejść do tej bazy zawsze mnie zauważą i zawsze robią ze łba kawałek mielonego mięsa :/.

Proszę niech ktoś wyłuszczy takiemu space-operowemu n00bkowi jak ja, krok po kroku jak mam tą _(%)^*@)^*%_@%@$%@^%$$$^*$^*$ misję przejść :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Czy wszystkim tną się tak filmiki w grze, że FPSy spadają do 1 klatki na sekundę?

Gra śmiga aż miło, wszystko na maxa włączone, wygląda nieźle nawet jak na dzisiejsze standardy, ale przy filmikach płynność leci na łeb na szyję.

Grafika 7900GS, stery najnowsze nVidii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko tobie sie tna wiec wez se ustawienia na low daj i bedzie git

a teraz kolej na moje pytanie

wszedlem na strone wassalem kod instalacyjny na mejla zreinstalowalem i wchodze do gry na multi zaznaczam opce zeby mi wyszukalo na internecie i czekam i nic sie nie dzieje pierw po lewej na dole w tym oknie pisze ze conecting a potem ze waiting i zadne servery mi nie wyskakuja :F czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego sie tak dzieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cto jest jeden z kilku minusow tej gry ze nie da sie na oslep latac tylko pomiedzy jakims punktami ktorymi sa nasze statki lub te po prawej stronie ekranu, punkty nawigacyjne itp. a tymczasem czy ktos moze mi odpowiedziec w sprawie o ktora pytalem wyzej :?

a i jeszcze cos moze mi ktos powiedziec jak sie uzywa tego mega lasera w batleszipie bo mam taka misja gdzie 3 kosmici leca i musze bronic "X" i raczej bez niego sobie nie poradze bo jak na koncu X wybucha to mi wszyscy gina :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
nie tylko tobie sie tna wiec wez se ustawienia na low daj i bedzie git

Eee? Po co mam schodzić z detalami, skoro gra śmiga na maksymalnych. Coś jest może z tymi filmikami ni teges.

Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Ja też mam problem... otóż moi drodzy... przyznaję że za cholerę nie mogę przejść jednej misji na poziomie begginer (który jak dla mnie jest dość trudny :P).

Chodzi mianowicie o misję tytan w której w raz z flotą (nie powiem co i jak żeby nie było spoilera) mam zniszczyć bazę w sektorze obcych, wyskakuję tylko ja (bo reszta jest zablokowana przez jakąś tam blokadę skokową), wchodzę w kamuflaż i... i nie wiem co dalej :P jakkolwiek nie staram się podejść do tej bazy zawsze mnie zauważą i zawsze robią ze łba kawałek mielonego mięsa :/.

misję przejść :P.

muszę przyznać ze jest to trudna misja (z 12 razy podchodziłem do niej) ..napiszę krok po kroku co robiłem

-ukrywasz się i stoisz w miejscu

-wysyłasz myśliwce (jeden oddział - te co się specjalizują w niszczeniu sprzętu) do ataku na stację - niszczysz blokadę i zawracasz

-nadchodzi kawaleria

-i teraz zaczyna się to trudne - musisz wszystkimi swoimi statkami skupiać się na jednym celu - zdejmujesz osłony (musisz mieć kilka dział które zdejmują osłony z statków) jak tylko zdejmą wysyłasz wszystkie myśliwce

na cel + rozpoczynasz zmasowany ostrzał (btw odpuść sobie w tej misji wszystkie laserki - z przykrością stwierdzam że stają się coraz mniej praktyczne)

-mniej więcej w momencie gdy rozwaliłem pierwszy okręt w ten sposób, przejąłem kontrole nad reszta floty - uszkodzony statek wysyłasz dalekooooooo od bazy - najlepiej niech wspomoże część floty którą do tej pory nie sterowałeś i niszczą to co został na tyłach

ok sytuacja wygląda tak:

-ty masz wszystkie statki zdala od stacji

-w zasięgu pola siłowego jest tylko stacja i ten wielki zły okręt co nie pamiętam jak się nazywa (mam słabą pamięć do nazw, co pewnie widać)

jeśli dotrwałeś do tego momentu to jest dobrze, ostatnie co musisz zrobić to wysłać całą flotę (oprócz tych małych latadełek które i tak popadają) na stację z rozkazem zniszczenia osłony - walisz z wszystkiego co ci został i jeśli dobrze pójdzie to zdejmiesz osłonę, a teraz to już pikuś - rakiety,torpedy,działa,myśliwce - wszystko by rozwalić stację (myśliwce po rakietach! pamiętaj że to ma duży zasięg eksplozji!) jak coś mocno oberwało to wycofujesz pod któryś z wraków

misja wykonana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) sproboj dac na low i zobacz jak sie nie uda to nic ci sie przeca nie stanie ja mam na low i niedosc ze gra sie super to jeszcze filmy nie tna ;]

2) a co do tej misji to ta twoja niby taktyka wg mnie jest do niczego ;p i za dluga ja ta misja gralem okolo godziny a nie widzi mi sie zeby ten batleszip z norbankiem zdolal zawrocic i odleciec zanim SL go rozwali

mam taka mala prosba do ludzi grajacych czy ktos z laski swojej moglby mi udostepnic jednego save , poniewaz w misji 3 w momencie gdy niszcze wewnetrzny pierscien i komandosi dochodza do agelwinga w podziemiach gra mi sie wylacza i wyskakuje blad probowalem juz 4 razy dobierac sie do tej stacji i za kazdym razem w tym samym miejscu gra sie wylacza :F

wiec prosilbym o save poczotkowego z misji 5 "kissaki raid"

jezcze wazna zecz

gram na najtrudniejszym wiec save tez chyba powinien byc na najtrudniejszym (chyba expert)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny problem :? Chodzi o misje The Ronin :oops: :? Niszcze Flank Canons (chyba tak sie to nazywa) wrogiego statku a potem pojawiaja sie mysliwce i nie wiem co dalej!!!Prosze pomozcie!

Jak to przeszedłeś??? Bo ja nie umiem :/ Nie wiem trzeba chyba go jakoś przeszpiegować ale nie wiem jak to sie robi bo tamten kapitan coś sapie i ni go rozwalić, ni przeskanować :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciek mam ten sam problem tyle ze ten numer co mi na poczte przyszedl to przy instalacji wpisalem :P

podlatujesz->nawalasz troche z GG zeby zmienkl->rozwalasz laserem jego flaka-> teraz atakuja cie mysliwce i ostrzeliwuje cie z lawsera wiec ty ... wysylasz swoje mysliwce zeby zabily jego mysliwce proste co nie :D-> gdy mysliwce padna wysylasz swoich komandosow na ich poklad i gotowe ;]

ps ja jeszcze po drodze rozwalilem mu laser bo mnie wnerwial :F

da mi ktos tego save z poczatku misji 5 kisaki raid na poziomie expert (najtrudniejszy) bo mi sie gra wylacza na koniec misji 4 :/ no dalej ludzie nie badzcie chamy wciepajcie tego save ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie wiem już co robić w przedostatniej misji (bitwa o Ziemię)

Podstawienie floty niedaleko dziury do neksusa, powoduje każdorazowe wywalanie się gry przy pojawieniu się 3 fali statków, natomiast nie postawienie floty przy dziurze powoduje zmiecenie jej przez nieustanny ostrzał rakietowy i wylądowania emp drugiej fali... Nie mam już pojęcia jak to rozegrać, ktoś coś może doradzić?

W poradnikach czytałem, by flotę trzymać przy dziurze, bo inaczej jest nieciekawie. Z drugiej strony to wykrzaczanie się gry - czytałem na oficjalnym forum, że spowodowane jest to zbytnią bliskością floty w stosunku do dziury (co za #$@%), i powinno się ją trzymać z 10 km od niej, ale nawet w takim wypadku gra się nadal wywala, a przy większej odległości zasypywany jestem rakietami (i kupa myśliwców i najlepsze działka flak nic tu nie dają, któraś z rakiet zawsze trafia...) A oczywiście siege laser jest tak wspaniale celny, że po 10 strzałach nawet raz nie trafił...

Swoją drogą - oczywiście, że gra pozwala na swobodne przemieszczanie statków. Proponuje zapoznać się z klawiszem shift.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nergis 2 sprawy

1 jak sie uzywa siege lasera ;p

2 widze ze juz jestes prawie na koncu wiec zrob nowa kampania na najtrudniejszym i dojdz do 5 misji i jak juz tam bedziesz to zapodaj mi sejwa z poczatku 5 misji bo mnie na koncu 4 wywala ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 -> grupujesz statki, im więcej tym lepiej (zaznaczasz, po tym ctrl + x, gdzie x równy 1,2,3 lub 4). Wybierasz grupę zgodnie z numerem jaki jej przydzieliłeś z i pasek rozkazów wygląda inaczej. Przedostatnia komenda to siege laser, wybierasz, zaznaczasz cel i już.

2 -> jasne, a Ty napiszesz za mnie wszystkie egzamy w trym tygodniu co najmniej na 4 :P

Czekam na porady dotyczące mojego poprzedniego posta ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wiem jak grac w necie :?

problem jest taki, z tego co zrozumiałem na oficjalnej stronie gry(link jest w folderze),twórcy piszą ze nie bedą juz opiekowac sie multiplayem, daja do ściagniecia patcha umozliwiajacego grę po sieci(poprawcie mnie bo mój angielski jest słaby).

Faktycznie po zainstalowaniu, miałem komunikat connected pomimo tego ze wpisałem cd keya z pisma na singla, lecz nie ma zadnych serwerów :o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Also as per last week, we discontinue the support for the Nexus Multiplayer demo.

to znaczy ze oni przestaja wspierac multi ale w demie a my mamy pelna ;]

a co to tam do ciebie te wszystkie egzaminy ;p z tymi misjami to masz gora 30 min roboty ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wrażenie że kilka osób tutaj nie czytało informacji w czasie treningów...

co do taktyki którą opisałem wyżej działa w 70% (raczej nie zadziała na hardzie...ale można spróbować)

co do takich porad to pamiętajcie żeby zawsze ładować w dmg statku (plazma, gausy itp), nie bawcie się w lasery, nie zapominajcie również o broni zdejmującej osłony, osobiście nie używałem bomb i rakiet, ale avalanch'a uzbroiłem w kilka torped (dobra takta, szybko kończy statki którym zdjąłem osłony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...