Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lunatyx

O grach na YouTube

Polecane posty

Ostatnio przeglądająć różne zakamarki forum doszedłem do wniosku że na forum nie ma jeszcze tematu o grach na youtube (albo ślepota u mnie postępuje i taki temat gdzieś już jest a ja go nie zauważłem). Wiec od razu chciełem się zabrać do utworzenia go. Lecz od razu natrafiłem na dwie ważne kwestie. Po pierwsze gdzie po drugie jak? Gdzie rozwiązałem dość szybko przeglądajac różne tematy z "Ogólnie o grach".. Nad drugim myślałem trochę dłużej. I w końcu doszedłem do wniosku że najatrakcyjniejszą formą będzie forma włąściwie dwu częściowa. Pierwsza część to dość oczywista sprawa co kto sądzi o danym kanale na yt. Oraz druga. Czyli dyskusje na różne tematy związane z istnieniem gier na yt (oczywiśćie pomijając trailery i tego typu rzeczy umieszczane przez samych twórców danej gry). Teraz sam spróbuje rozpącząć oba te wątki. Oczywiście może się to nie spodobać albo Wam albo Moderatorom.

Zaczne od napisania o jednym kanale nie więcej bo póki co chodzi tylko o to by pokazać jaki pomysł się narodził w mojej głowie.

Arhn.eu moim zdaniem najbardzie profesionalny kanał o grach na polskim yt. Wszystkie materiały są tak profesionalne że spokojnie można by je puścić w telewizji. Materiały są na wszyskie growe tematy jak zresztą głosi ich hasło "Oldschool, Newschool, Allschool" wiec mamy trochę o grach retro trochę nowości i do tego takie perełki jak :System error" gdzie prezentowane są różne bugi glitch i ester eggi w grach. Oraz mistrzostwo świata Mortal kombat i HoMM w pigółce. Historie serii przedstawione mega profesionalnie z ciekawostkami i innymi takimi rzeczami. Krótko mówiąc polecam każdemu graczowi

I ta druga "sprawa:

Ostatnio między mną a innym użytkownikiem yt wywiązała się dyskusja. Spieraliśmy się o to czym się różni gameplay z kometarzem od let's playe. Ja upierałem się przy tym że LP to przejście całej gry "na wizji" i z skupieniem komentarza na samej rozgrywce a GP to jeden dwa materiały z danej gry a komentarz często skupia się na innych tematach niż to co się dzieje w grze. Ciekawy jestem co myślą o tym inni.

Mam nadzieje że już wiecie o co chodzi i że temat się spodoba. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat fajny ;) Mi się podoba.

Co do kanałów jakie lubię to'' grasz? gram.pl '' -fajne komentarze do filmików i ładnie wszystko omówione . Następnym kanałem jest ''PiwnaRecenzja'' .

Jak pierwszy raz zobaczyłem filmiki tego gościa to padłem :D . Szukałem czegoś o grach a tu gość otwiera piwo opowiada o nim

jak smakuje itp :D a później o grach ;d podoba mi się i tyle ;p

A co do wątku z LP i GP to masz racje . Let's play to według mnie nagrywanie całej gry . Jak przechodzić ją od samego początku itp .

Gameplay zaś to kilka filmików z danej gry i tyle ;) I zgadzam się z Twoją wypowiedzią ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi lubiących czarny humor na pewno kanał "Piecyk8" będzie zadowalającym.

Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o gameplayach ROJO, ten koleś jest... na pewno nie jest zdrowy umysłowo :) No i niedawno urodziła mu się córeczka! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tivolt, Gimperr, CDDZeo, Wirgiliusz, Tomekandr3451, Paplokh, Fearstia. Oni rządzą.

Jak dla mnie- LP to "zaliczenie" gry z komentarzem nt. gry i różnych innych pierdół :D Mówi to człowiek, co codziennie ogląda LP :D

A GP, które widziałem, są bez komentarza. No i nie robią całej gry, tylko pokazują ją. Tak to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wątek się spodobał :). Co do kanałów oczywiście trzeba wspomnieć o PiwnejRecnzj tworzonej przez jednego z forumowiczówi. Świetny kanał ciekawe materiały i wreszcie ktoś prawdzie elokwetny a nie maskujacy swoją głupotę wulgaryzmami i krzykami do mikrofonu. Następny kanał Ekipa Co-Relacjitworzony przez paru forumowiczów jak chcą nie sami powiedzą :). Bardzo ciekawy pod-cast tylko tyle powiem najlepiej samemu posłuchać. No i kanał Kolekcjonerzy bardzo fajne unboxingi nie tylko gier ale również np figurek itak ten kanał również jest prowadzony przez osobę znaną z forum :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafny temat. Ostatnio wznowiłem oglądanie filmów mojego dawnego idola Esgarota, nie ma ąż zbyt zróżnicowancyh gierek, ale ma swój klimat. Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą odczuć cos więcej niż tylko zwykły komentarz do Roja, jak coś wpadnie mi jeszcze do glowy lub jak znajdę czas, aby ich dokladniej zrecenzować to się odezwę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę niedawno odkryty przeze mnie kanał VaultTvpl

Jest to kanał prowadzony przez dwóch jegomości o ksywkach Kaftann i Daston (najczęściej kręci ten pierwszy). Bardzo sympatyczny kanał Let's Play'e zarówno z gier nowszych jak i starszych, fajnie grało się z nimi na live :) Polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PewDiePie to już legenda na YT. Często kojarzony z krzyczeniem jak mała dziewczynka, lecz ma to swój urok. Nie ma profesjonalnego kanału, lecz jego urok ora żart sprawiają, że chce się go dłużej oglądać. :> Można by powiedzieć, że to troche taki szwedzki Rojo, lecz tego drugiego nie mogę znieść.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym klocuchem to jest śmieszna sprawa ale stawiam że to troll dodatkowo kierowany przez kogoś starszego. Zresztą był taki filmik na yt "całą prawda o klocuchu" czy coś takiego. Polecam sobie obejrzeć :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne "lecpleje", "gempleje", "zagrajmyw" mnie nie interesują. Wolę po prostu samemu pograć, niż patrzyć jak ktoś gra. Szczególnie ten Rojo - kiedyś był znośny, a teraz tylko drze japę do ekranu i klnie. Wyjątkiem jest klocuch, u którego można naprawdę się pośmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy? W tych filmikach nie ma ani trochę oryginalności. To jest straszne co się dzieje na yt. Oglądasz teledysk bum w propozycjach minecraft oglądasz recenzje sluchawkach bum minecraft oglądasz jak przygotować np. Jakiś deser bum minecraft...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- TotalBiscuit/Cynical Brit, czyli John Bain - robi "pierwsze wrażenia" z różnych gier, głównie indie, do tego ma drugi kanał o StarCrafcie 2.

- JesseCox/OMFGCata - Let's Playów jego za dużo nie oglądam (bo ogólnie filmików tego typu nie lubię i nie rozumiem jak można oglądać coś takiego, no, chyba, że autor ma wybitną osobowość, to może...), ale podcasty w których bierze udział i filmy innego typu są spoko.

- Sp4zie - League of Legends na wesoło

- ForceStrategy - Fajny kanał ogólno-gamingowy. Ostatnio wystartował z podcastem o TES Online.

- AngryJoeShow - Czy są lepsze recenzje gier wideo w internecie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat tivolta nie trawie. Kolejny "spamerski" kanał do tego ta specyficzna głosu doprowadza mnie do szału.

A co myślicie o tej aferze która nie dawno była na yt? Jacyś dwaj "minekraterzy" wypuścili paczkę modów która miała w sobie keylogera ściągającego login i hasło do minecrafta. Skradzione konta były sprzedawane na allegro. o samej aferze dowiedziałem się z vlogów i audiologów które były w polecanych. I przyznam że mnie zmroziło jak o tym usłyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tivolt - mój ulubiony kanał nie którzy go nie trawią jak kolega wyżej smile_prosty.gif ale wg mnie jest całkiem fajny no i ma prawie wszystkie nowe gry na kanale smile_prosty.gif

panczak84 - kiedyś oglądałem ja jak grała w stalkera, fallouta i wiedzmina, jej filmy też była bardzo fajne ale już niestety kanał zamknęła sad_prosty.gif

gram.pl - info ze świata gier i gameplaye też polecam

Bungo21 - fajne gry i fajny głos nic dodać nic ująć smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Minecraft na YT był tak megapopularny, a byle kanał zbierał za niego suby w setkach lub tysiącach, że prędzej czy później ktoś musiał wpaść na pomysł, by jego popularność niecnie wykorzystać piekąc dwie pieczenie na jednym ogniu - goście nabili kasę na partnerstwie, a potem taki numer z kontami wycieli :/ No nic, takie czasy.

Co do samego Minecrafta na YT - cud, że się jeszcze nie znudził. Co popularniejsi i bardziej rozgarnięci jutuberzy, którzy kręcąc z Minecrafta zyskali rozgłos, dość szybko zaczęli badać teren, kręcąc próbne serie z innych gier, bo Minecraftowy szał nadszedł nagle, lecz już za rok dwa ukaże się jeszcze bardziej odkrywcza gra i wszyscy o MC zapomnął tak szybko, jak szybko podbił YT. Bo niestety wg mnie z każdym updatem gra staje się gorsza (a droższa).

BTW śmieszą mnie te wszystkie na słuch ośmiolatki, które nagrywają letspleje z MC, idą na sub za sub i robią specjał na 10 widzów - ty mnie subuj, a ja losowo dam komuś keya na MC (potem i tak wyjdzie, że to był jego kumpel). Z drugiej strony jak widzę za takich parę filmów naście subów, to tak sobie myślę, że przecież zasoby dzieciaków <12 lat nie mogą być nieskończone, prawda ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w 99% te dzieciaki tych kluczy nie mają wogóle.

Co do głupich trendów na yt to dobija mnie to nagrywanie slendera z kamerką. Przecież to jest żałosne gra nie jest straszna i te wszystkie krzyki są tak udawane że oglądać się tego nie da. I oczywscie ktoś to kiedyś nagrał i teraz już wszyscy to nagrywają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...