Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hawk14

Rozwiązany: Sterowniki nie działają

Polecane posty

Witam. Spotkałem się z dziwnym i nie popularnym problemem, ponieważ nawet wujek google mi nie pomógł. Mianowicie, posiadam karte graficzną GeForce 9600 gt i postanowiłem po raz pierwszy od jakiegoś czasu zaktualizować sterowniki, coby mi gry lepiej działały. Tak więc, wszedłem na strone nvidi, wybrałem moją karte, system pobrałem, zainstalowałem i dostałem taki error:

System Windows nie może zainicjować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. (Kod 37).

Zbaraniałem. Jeśli przywróce poprzednie sterowniki, to wszystko zaczyna działać i jest ok, a na tych choćbym go wołem ciągnął to nie pójdzie. Nie mam pojęcia co mam zrobić, a nie chce siedzieć na przestarzałych sterownikach :/. Bardzo bym prosił o pomoc. (Aha, updatowałem chipset do płyty głównej coby mieć pewność że to nie to i dalej nie działa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź, myślałem że to coś z moim systemem nie tak. Mam jeszcze takie pytanie, czy mógłbyś mi mniej więcej podać jakie sterowniki będą dla tej karty najlepsze? Próbowałem wszystkich od 285 do najnowszych i nic nie działa, a sterowników na których działała już nie mam i nie dam rady ani zrollbackować do nich ani nie ustaliło mi punktu przywracania systemu.

@@Edit:

Naprawiłem problem. Jeśli ktokolwiek znajdzie sie w podobnej sytuacji, oto co mi pomogło:

Włożyłem płyte ze sterownikami starymi którą dostałem razem z kartą, uruchomiłem instalacje, instalacja usuneła wszystkie sterowniki i zrestartowała komputer, jak sie uruchomił system sam pobrał najnowsze sterowniki, po czym uruchomiłem ponownie jeszcze raz i działa. Temat do zamknięcia, dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...