Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZabojcaSledzi

Zawieszanie się PC

Polecane posty

Witam

Mam problem, gdyż od 4 dni komp sie zawiesza.na początku wywaliłem i postawiłem na nowo win7(64 bit)Pomogło,ale za 2dni znowu to samo.Wywaliłem jeden anty wirus(bo miałem 2).Ok pomogło,ale na następny dzień to samo.Komputer jest nowy bo mam go od końca sierpnia.A i zawiesza około się 3-5 min po uruchomieniu, nie raguje nic myszka klawa tylko moge go wyłączyć(przyciskiem do włączania)

Jest możliwość, że antywirus wali system i przez to zawiesza?

PS. proszę o wyrozumiałość bo na komputerach się słabo znam.Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ten dział, ale pomińmy: Sprawdź czy działa wentylator procesora, bo jeśli nie to się przegrzewa i dlatego też wiesza. Możliwe też że nie odkurzałeś go od tego sierpnia, weź odkurzacz, pędzelek czy coś podobnego (miękkie włosie) przeczyść go w środku.

Mam nadzieję, że pomogłem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że komputer zawiesza się obojętnie (czy grasz, czy przeglądasz neta) ? Dobrze by było jeśli podałbyś specyfikacje komputera (procesor, RAM, płyta główna, karta graficzna oraz najważniejsze zasilacz - jego parametry jak marka, model są napisane na bocznej jego ściance, musisz jedynie ściągnąć boczną ścianę obudowy komputera ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nwm jak sprawdzić temperature i co masz namysli ze tasma się wylała bo nwm jak to sprawdzić

Ok postawiłem jeszcze raz windowsa narazie działa.Zauważyłem, że jak zainstalowałem antywirus AVG to nagle zaczęło ścinać.Polecacie jakiś dobry antywirus bo używałem Avast,AVG,ArcaVir,ale darmowy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...