Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcion140893

Problem z zasilaczem i kartą graficzną ! Proszę o pomoc !

Polecane posty

Siema,

Złożyłem sobie nowy zestaw. Taki jak w sygnaturce niżej.

Mam 3 problemy. Opisze każdy z nich pokolei i bardzo proszę o jakąś pomoc.

1. Zasilacz

Mam problem z zasilaczem. Otóż podczas uruchomienia jakiej kolwiek gry. np. Black Ops 2 lub jakiejś starszej. Zasilacz zaczyna brzęczeć, ALE tylko podczas gry. W menu jest cisza, lub gdy podczas rozgrywki wyjdę do Windowsa tak samo przestaje. Jest to taki dziwny dźwięk taki bzzzz xD coś "ALA" zwarcie ale nie do końca identyczny. I dziwi mnie to bo tylko podczas grania, a w menu i Windowsie NIC.

2. Karta Graficzna

Kiedy wentylator na karcie się kręci to troszeczke tak piszczy - przerywanym sygnałem. Jak przytrzymam palcem to albo przestaje albo jest taki ciągły pisk, jest on w dosyć cichy ale mnie to irytuje. Kiedy ustawię ręcznie obroty poniżej 30% - przestaje tak samo jak dam +50% też przestaje piszczeć.

3. Monitor LCD LG Faltron L1710B

W grach jak się dobrze przyjżę to widać takie paski które przelatują przez monitor z dołu do góry. Widać to w bardziej ciemnieszych miejscach. Zmieniałem odświeżanie i kombinowałem z rozdzielczością. Nie wiem o co chodzi. Korzystam z przejściówki jeżeli ma to jakieś znaczenie. DVI na VGA - przy karcie. hmm i tak się zastanawiam czy to nie np. od zasilacza te paski ? a może się też myle.

Czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...