Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 03/2013

Bonusowo, samodzilelny mod oparty o silnik Crysis Wars czyli:

Wreckage

http://www.moddb.com...wreckage/images

A pełne wersje alfabetycznie odgadywane to:

Blades of Time (Steam)

Codename: Panzers - Cold War

Sniper: Ghost Warrior PL (Gold Edition z wszystkimi DLC na PC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreckage - nope.

Blades of Time - :ok: Po tym jak już prawie kończę Dante's Inferno i przymierzam się do rozpoczęcia zabawy z Alicją w Krainie Czarów, kolejny slasher (tym razem na PC) to coś co bardzo mi odpowiada.

Już wyobrażam sobie tą reklamę TV - "Już jest nowy numer CD-Action, a w nim - polska premiera Blades of Time i XX oraz YY" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie pełniak bardzo solidny.Blades of Time to idealny pełniak do czasopisma. Mało znana- chętnie się z nią zapoznam.

Bonus również bardzo dobry- z chęcią sprawdzę.

Teraz pozostaje czekać na resztę pełniaków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no...

Jeszcze nie przyzwyczaiłem się do tego alfabetycznego podawania pełniaków, no ale cóż.

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony. Zaskoczony jak najbardziej pozytywnie. Nareszcie CDA daje jakąś nową, wręcz premierową grę, slasher, w dodatku nie wydaną w Polsce. Jest to tytuł, którego na pewno bym się nie spodziewał, jeszcze niech chociaż jedna gra będzie wpisywać się w moje gusta, a ten numer CDA na pewno zostanie przeze mnie zakupiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blades of Time? To ta gra z Ayumi, bohaterką X-Blades, która otrzymała od was ocenę rzędu 5? No to nie narzekam, że na Steam. :trollface:

PS To Wreckage było w poprzednim numerze chyba? A można zagrać "samodzielnie" czy trza coś ściągać/ mieć podstawkę itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój duszku kochany, powiedz prosze ze bez blokady regionalnej smile_prosty.gif

Skoro nie została wydana w PL to kto taką blokadę miałby nałożyć?

@UP.

Wreckange jest w 2 wersjach. Zarówno samodzielnej jak i jako mod do 1 Crysisa. Smuggler mówił, że jest to wersja standalone, więc nic nie potrzeba więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam uczulenie na grę na PC, ale BoT strasznie mnie zaintrygowało i pobieram demo ze Steama - jeśli spodoba mi się, to poświęcę cenny czas na tą produkcję smile_prosty.gif

______________

BTW - na Wikipedii w artykule o CD-Action pojawiła się zmiana z 2013 roku dotycząca papieru. Nowy papier ma jednak masową siłę przebicia smile_prosty.gif -> http://pl.wikipedia.org/wiki/CD-Action

I jeszcze jedna ciekawostka - artykuł niejakiego atina z 2009 roku, w którym pisze o tym w co mieliśmy zagrać do 2012 roku. I jakie rezultaty? GTA V - pudło. Bioshock 3 czyli obecny Infinite - również pudło. Grid 2 oraz 7 (smile_prosty.gif) dodatków do Sims 3 to również wtopy. Co ciekawe - autor sądził, że do 2012 nie zagramy w Diablo III, a jednak wink_prosty.gif -> http://www.cdaction....my-do-2012.html

[Taki mały offtopic, ale chciałem się tym podzielić :)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...