Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MrPrZ3m0

Rozwiązany: Wolny internet, choć 8MB

Polecane posty

Witam.

Już od długiego czasu mam internet 8MB z Vectry, ładnie chodził przez długi okres czasu, lecz ostatnio tak zwolnił, że często nie mogłem oglądać na YouTubie filmików NAWET w najniższej jakości. Myślałem że mam pełno wirusów i niepotrzebnego oprogramowania dlatego zrobiłem całkowity format. Lecz niestety dalej nie mogę oglądać filmików w świętym spokoju. Sprawdzałem szybkość internetu na różnych speedtestach i normalnie pokazuję że mam 8MB. Czyściłem pliki cookie, resetowałem modem lecz dalej nic. Nie mam pojęcia z czego to może wynikać. Może miał ktoś kiedyś podobny problem?

PS: Wpadłem na taki pomysł, czy przypadkiem jest możliwe aby gdzieś kabel był źle przykręcony lub też przetarty?

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem występuje tylko z filmikami, np. YouTube, czy w ogóle cały net muli? Na innym forum (zagranicznym) też trochę osób skarży się na tragiczne działanie YT. Wygląda na to, że winowajcą jest Flash Player. Też to miałem, z YT poradziłem sobie tak, że włączyłem na nim tryb HTML5, można to zrobić z linka na dole strony głównej YT ("Spróbuj czegoś nowego!"). Innymi sposobami były np. downgrade flasha czy wyłączenie trybu "protected".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...