Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eskel047

Prędkość internetu

Polecane posty

Jakiś czas temu zwiększyłem prędkość internetu. Wcześniej w Multimedia miałem 2 Mb/s, zwiększyłem na 12 Mb/s. Fajna prędkość tylko że wyłącznie rano kiedy prawie w ogóle z niego nie korzystam ;/. W popołudnie i wieczorem wyciąga tylko w porywach 2 Mb/s, czasem mniej.

Czy to normalne ?

Testy wykonywałem za pomocą speetest.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ta, kumpel też wziął internet taki jak ty i miał dokładnie tak jak ty, spadek prędkości nie jest za duży, jeśli weźmiesz pod uwagę ile osób tylko siedzi na necie, a ile aktywnie ściąga różne rzeczy. Moim zdaniem i tak masz dobrze, bo jak sam powiedziałeś, prędkość spada ci poniżej 2mb, kumplowi o którym wspomniałem, po okresie pierwszego tygodnia, w którym, pewnie dal ochrony jego psychiki, prędkość była zarąbista, włączył komputer i prędkość s\ściągania wyniosła 0,16 kb/s :) I nie, to nie jest żart, fakt, że później nieznacznie się zwiększyła, do coś około 56 kb/s nie zmienia faktu, że poczuł się... zresztą wiesz najlepiej jak się poczuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Multimedia leci sobie w kulki :P, z drugiej strony jest napisane że do 12 Mb/s a w Polsce nie ma jeszcze prawa który by wymuszał na dostawcy internetu dostarczanie faktycznej prędkości :(. Szkoda tylko że pałce o 10 więcej, a praktycznie dostaje to co miałem wcześniej.

Cóż trzeba przeczekać ten roku umowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...