Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZjemCiKolege

Rozwiązany: Zainstalowałem nie prawidłowy sterownik :/.

Polecane posty

Witam mam problem który polega na tym że nie dawno (teraz jestem w trybie.awaryjnym) zainstalowałem nowy sterownik do karty graficznej: ATI Radeon HD 3200 Graphics i to był błąd ponieważ przy każdym normalnym uruchomieniu.wyskakuje tak zwany "BlueScreen" z jakimiś białymi wiadomościami.. No dobra w takim razie próbuje przywrócić sterownik: na nic ponieważ ta opcja jest zablokowana mimo tego że jestem na końcie "Admińskim".. To w takim razie próbuje przywrócić system: także na nic bo brakuje czegoś tam (sorry, ale nie pamiętam.. Jeśli to.info będzie konieczne - napisze).. Kopii.sterownika też nie tworzyłem, chyba że.od.razu jest.kopia, a.ja nie wiem gdzie. Pomoże.ktoś X-( ? Każda.pomoc.mile widziana.

P.STeraz jestem na telefonie więc sorry.za błędy, ale.nie umiem pisać za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, tak właśnie zrobię :),ale jedno pytanie:jak usunę wdzystkie moje sterowniki to co wtrdy się okaże ? Lista jakaś ? Bo w trybie awaryjnym ściągać z internetu nie można, próbowałem. :/ Sorry że tak głupio pytam, ale chciałbym się upewnić.

W tych sprawach jestem totalnym zerem więc pytam jeśli masz czas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki powinny znajdować się na płycie dołączonej do karty graficznej.

jak usunę wdzystkie moje sterowniki to co wtrdy się okaże ? Lista jakaś ?jak usunę wdzystkie moje sterowniki to co wtrdy się okaże ? Lista jakaś ?

Usunięcie sterowników od karty graficznej poskutkuje zacinaniem się obrazu przy przesuwaniu okien. Nie wywoła żadnego trybu tekstowego, będziesz więc mógł je zainstalować normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ze sterownikami miałem problemy.. :P mulenie się lapka itp.. itd.. Na płycie karty graficznej ? Nie rozumiem, sorrki :/ Gdybyś mógł prościej wytłumaczyć :P.

Aaa dobra już rozumiem mniej więcej, dzięki ;) tylko jedno sxybkie pytanie: jak odinstaluje opcją np. Dofaj Lub Usuń Programy to hdzie będą instalki ? :-C

Polecasz jakieś stronki do ści?gnięcia sterownika fo karty ? Serio sorry że tak truję, ale niechce mieć wcześniejszego efektu. :-X

Bo nie wiem jaki sterownik zainatalować, nie pamiętam jaki miałem przed problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płycie karty graficznej ? Nie rozumiem, sorrki confused_prosty.gif

Nie zorientowałem się, że chodzi o laptopa, wybacz.

Może masz jakąś płytę ze sterownikami dołączoną do niego?

Polecasz jakieś stronki do ści?gnięcia sterownika fo karty ?

Najlepiej ściągnąć je ze strony producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GutekHolubek - No właśnie mam je zainstalowane oraz także tej stronki :/ Coś się zmieni jak je przeinstaluje ?

Pisze mi: Ostrzeżenie: urządzenie to zostanie odinstalowane z systemu.

(Jest jeszcze opcja do zaznaczenia lub nie): Usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia

Zaznaczyć i odinstalować czy co ?

Zrobiłem to i nadal mam to samo.... Tylko ten BlueScreen jest jakiś powiększony ;( Teraz mi się nazwa sterownika zmieniła na: ATI Radeon HD 3200 Graphics (Microsoft Corporation WDDM 1.1). Pomocy.

Usunąłem je i w menedżerze urządzeń nie pokazuje mi się karta graf. Tryb awaeujny działa, ale przy normalnym urychomienuu nadal bluesccreen..

A teraz sterownik WDDM zainstaował się automatycznie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest tak. Zanim usuniesz stare sterowniki, pobierasz ich najnowszą wersję ze strony producenta, zapisujesz na dysku/pendrive - i na razie ich nie instalujesz. Usuwasz stare sterowniki, komputer po restarcie uruchomi się w trybie awaryjnym, podłączasz pendrive/ lub odszukujesz na hdd zapisany nie dawno pobrany sterownik. Instalujesz go, robisz restart i już. Tak zrobiłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak: Wszedłem w: Panel Sterowania>Menedżer Urządzeń>ATI Radeon HD 3200 Graphics>Sterowniki>Odinstaluj... KB1 napisał że jak usunę je wszystkie to będę mógł normalnie włączyć laptopa i zainstalować.. Usunąłem dwa sterowniki, ale nie widzę rórznicy bo tam nadal jakiś jest [pewnie słabszy] sterownik, a co do ściągnięcia sterownika to jak go ściągnąć ? Wziąć z neta się nie da, ale chodzi Ci najwyraźniej o wzięcie przez pendrive'a, ale jako głupek usnąłem najnowszego... Brać na pena tego co mam czy słabo to widzisz ?

A jeśli chodzi Ci o tamtą instalacje to po prostu go zainstalowałem nic nie usuwając.... :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej zrób tak. Ściągnij ze strony producenta najnowszą ich wersję na tego pendrive, oczywiście jeśli nie możesz ze swego pc, to np. od kolegi/kafejki itp. No i wtedy go podepniesz do swojego, i zainstalujesz sterowniki. Raz tak zrobiłem, jak nie miałem dostępu do neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim jakiekolwiek sterowniki zaczniesz instalować, musisz usunąć poprzednie, bardzo dokładnie. Nie zawsze wystarczy tylko ich odinstalowanie spod panelu sterowania, trzeba też usunąć wpisy z rejestru. Możesz zrobic to ręcznie jeśli wiesz jak (choć Tobie nie polecałabym się za to brać) albo użyć Driver Sweeper. To sprytne narzędzie znajdzie i usunie wszystkie niepotrzebne sterowniki oraz pozostałości po poprzednich. Dopiero kiedy system będzie wyczyszczony ze starych sterowników ATI, możesz się zabrać za instalowanie nowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę do kolegi ściągnę ten program do całkowitego usuwania sterowników i najnowsze stery... Następnie wrzuce ten program do laptopa , usunę co trzeba i zainstaluje sterownik najnowszy, a na końcu lapka zrestartuje i będzie wszystko OK. Jeśli tak to temat idzie do zamknięcia :]

Wielkie dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...