Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Sound Blaster Tactic3D Alpha Ustawienia

Polecane posty

Cześć wam,

Chciałem się zapytać jak w panelu THX ustawić te słuchawki żeby mieć optymalne audio w grach i jak aby słuchać muzyki ... Dlatego że teraz to wydaje mi się że te słuchawki dzałają strasznie cicho chociaż podgłośniłem je "na maxa" na kablu oraz na pc i dalej dosyć cicho słychać muzykę i tak dalej, na telefonie zupełnie inaczej (Telefon to HTC HD7)

Dodam iż słuchawki są podpięte przez kartę dźwiękową załączoną do PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Właśnie tak robię.

Po zresetowaniu PC głośność dźwięku wróciła do normy teraz tylko nie wiem jak powinienem ustawić Crystalizer, Surround, Bass, Dialog Plus oraz Smart Volume ... aktualnie mam je na 65%, 40%, 50%, 50%, 74%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia THX TruStudio Pro, opracowana we współpracy z THX, wykorzystuje zaawansowane algorytmy, które umożliwiają odtwarzanie dźwięku ?wokół gracza?, eliminując ograniczenia typowych zestawów słuchawkowych 5.1 i 7.1

Z tego zrozumiałem iż to 3D to jest takie hybrydowe 7.1, sam już nie wiem ...

http://www.purepc.pl/audio_video/creative_sound_blaster_tactic_3d_sluchawki_dla_graczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te słuchawki i muszę powiedzieć, że wielokanałowość w nich sprawdza się całkiem, całkiem. Mam też głośniki 5.1 rozmieszczone po całym pokoju i wrażenie przestrzenności było bardzo podobne, czyli np. mając słuchawki mogłem stwierdzić, że obiekt wydający dźwięk jest gdzieś za mną itp.

Ja nie musiałem niczego instalować, po prostu jeśli gra obsługiwała 7.1 czy 5.1, to w słuchawkach dało się to usłyszeć (bez podłączania przez kartę zewnętrzną).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że przez przejściówke USB mikro jest masakrycznie wręcz ciche w grach - lepiej podłączać przez jacka i w centrum głośności w Windowsie podbić tongue_prosty.gif

Ja tam nie narzekam na jej głośność, ale fakt faktem - podłączając przez przejściówkę nie da się w ustawieniach dać tych słynnych "+30dB".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...