Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herendil

Rozwiązany: "Ścinka" w Battlefield 3 podczas nagrywania.

Polecane posty

Więc tak. Ogólnie BF3 chodzi mi na ultra bez problemu, ale kiedy nagrywam no to wiadomo ze klatki spadają. Tylko kiedy dam na niskie ustawienia, nic to praktycznie nie zmienia. Czy mam na ultra czy niskie jest tak samo (roznica 2-4 fps). Zmniejszalem tez rozdzielczosc ale na 1024:700 nie da sie grac bardziej niz przy tych ścinkach ;) Nie wiem czy to normalne... Dodam że na singlu nie sprawdzałem. Nagrywam multi. Oczywiscie da się grac i nie ma jeszcze jakiejś tragedii, ale do płynności troche brakuje. Mojego GTX 470 podkreciłem do: Core Clock 737, Memory Clock 1710.

Procek intela i5 2500k.

Za jakies kilka dni kupuję chłodzenie Thermalright Macho 120mm. Chcę go kręcić wiec sytuacja powinna sie poprawic. Dodam rowniez ze komputer byl nie czyszczony od poltora roku i czy takie zachowanie moze byc tym spowodowane.

i5 2500k 3,3ghz

goodram 1333hz 2x4GB

GTX 470 Zotac oc

Samsung 1 TB

Asrock p67

OCZ 600W

win 7 hp 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA Nie wiedziałem, że tak sie moze dziac mając 1 dysk. No to nastepnym razem kupie 2 :)

W tym jeden SSD. Komputer bede czyscil jak bede zmieniał to chłodzenie. Teraz nie ma to sensu ( 2 razy ta sama robota) jeszcze te kilka dni wytrzyma :P Dodam ze jak narazie tylko BF mi sie tak zachowuje. Assassins Creed 3 chodzi normalnie ( w lesie czasem zwolni). Dziekuje za informacje, na przyszlosc bede o tym pamietal :)

PS. gr22 "za moich czasow" ustawialem sobie ten avatar na kazdym forum :) Moj ulubiony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...