Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TerroRvp

Sprzęt :3

Polecane posty

Cześć wam,

Wielo krotnie pisałem do was, bo mam dość duzy dylemat, teraz go bardziej go wytłumacze.

Posiadam Xboxa 360, oczywiścię mam go od 4 lat, wiec to stary sprzęt. Ale mam takie do was pytanie, bo zdecydowalem się poczekać na nowe konsole lub kupić dobry komputer do gier.

Ogolnie jestem grafikiem komputerowym, robię montaże, intra, tła itp. Ale moje inne hobby to granie w gry, głownie FPS.

I mam teraz do was pytanie, czy kupić komputer normalny do edytowania, robienia, tła, dość i kupić konsole PS4 którę wyjdzie, bo moi koledzy wszyscy raczej będą kupować i będziemy grać. Głownie ten komputer tani słuzył by mi do facebook'a, do youtube i oczywiścię do programów do edytowania. a konsola do grania z kumplami, gdzie w moim pokoju znajduje się na ścianie 32 calowy Telewizor. Ale też jest inna opcja, uzbierać kasę i kupić PC gdzięś za 2500zł, chodzi mi ogolnie tutaj o i3, HD7850. I grałbym z ludźmi co mieszkają gdzieś indziej, oczywiście patrze na kolegów, ponieważ jestem bardziej społeczny, niż samotny. Ale nie mam 100% czy by ze mną grali, oczywiścię mam kolege który mieszka za granicą, i ma on komputer, i mówił mi że grałby ze mną, ale ja tak nie lubię za bardzo. Teraz mam takie pytanie, czy kupić komputer, czyżby troche uzbierać kasy i kupić normalny komputer z parametrami takimi jak np.

AMD athlon ii x2 270

Ati Radeon HD 6450

4GB Ram itp.

Mam taki duży dylemat, wiem że gry które będą na konsole będą drogie, ale to nic, mam kieszonkowe zawsze na gry itp.

Dziękuje, i Pozdrawiam TerroR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu brałbym PC :P Ale tak naprawde nigdy sie nie mozna zdecydować, najlepiej mieć obie te rzeczy :P Sam napisałeś że nie masz 100% że będą z tobą grali a ten facet z zagranicy pewnie by grał, i zaoszczędziłbyś troche forsy na grach :P Na PS4 wydał byś kupe kasy za jedną grę, a na PC za tyle forsy byś sobie kupił jakieś 2 gry :P Na PC bardziej sie opłaca grać :P Tak jak mówie, najlepiej brać PC :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co ci bardziej leży jeżeli lubisz grać na konsoli rozwalony na kanapie przy dużym ekranie to przesiadka na PC nie ma sensu.

Drugą sprawą jest to że nie wiadomo kiedy nowe generacje konsol się ukażą i można gdybać że za 2-3 lata dopiero. Na razie zostań ze swoim Xboxem 360 i kup komputer taki typowo multimedialny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...