Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GreFran

Rozwiązany: Hamachi

Polecane posty

Witam, mam problem z rozgrywką poprzez program Hamachi. Kiedyś normalnie przez hamachi zagrałem z kolegą rundkę w minecraft i nie było żadnych problemów. Teraz chcieliśmy zagrać ze znajomym w Dungeon Defenders no i na hamachi mam na nim niebieską kropkę, on mówi, że na mnie ma też niebieską(jak na siebie patrzę w programie to mam zieloną.). W czym jest problem ? Piszę po nacelowaniu na tą kropkę, że tunel jest pośredni. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliśmy zagrać ze znajomym w Dungeon Defenders

Jak chcecie zagrać w DD to nie potrzeba używać Hamachi. Steam doskonale radzi sobie z zapraszaniem innych użytkowników do gry. Chyba, że macie grę z torrentów, w takim wypadku pomocy tu nie znajdziecie.

DD ma opcję gry lokalnej przy jednym komputerze btw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproście się po prostu do gry. Uruchomione DD oraz utworzona gra=pobyt w tawernie, a potem Shift+Tab najeżdżasz na znajomego i dzięki opcjom zapraszasz do gry(wcześniej musisz stworzyć grę prywatną).

@down

Jeśli mówi o freeweekendzie to ok. Jak nie ma(nie sprawdzałem) to i tak mówię o legalnym Steamie oraz możliwości gry na takim. Zatem nie pogra w innym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...