Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikmak980

Słuchawki USB a karta Realtek

Polecane posty

Siemanko, mam dośc duży problem z moimi nowymi słuchawkami. Otóż kupiłem wczoraj headseta USB Creative Soundblaster Tactic 3d Alpha. Można je podłączyć zarówno na zwykłych dwóch jackach albo na karcie USB, a wtedy brzmią znacznie lepiej. Wczoraj podłączyłem je, zainstalowałem stery i działało pięknie, ale dzisiaj, kiedy je podłączyłem przestały działać zarówno one jak i głośniki podpięte do Realteka. Po jakimś czasie i kwadransie grzebania w ustawieniach Windowsa (7,64bit) i Realteka HD Audio udało mi się uruchomić głośniki. Muszą wtedy one być ustawione jako domyślne. Kiedy ustawię headset jako domyślny, wtedy wszystko przestaje działać. Czy macie pomysł co z tym zrobić? Wielkie dzięki z góry za pomoc. Dodam jeszcze, że film testowy z programu do sterowania oraz dźwięk testowy systemu działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam zamiar podpinać te słuchawki to telefonu, mimo słabej mobilności i gorszej jakości dźwięku. Tam gdzie komputer nie może, tam można zabrać słuchawki i telefon.

Ale, wracając do tematu, chciałbym wiedzieć czy nie spotka mnie ten sam problem co autora tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat odżył, a ja gdzieś w tym czasie znalazłem sposób na ogarnięcie headseta, tu cytuję moją wiadomość do AntaresaB:

Jeśli zamierzasz je podłączyć, zrób to, zanim uruchomisz aplikację, w której chcesz mieć dźwięk ze słuchawek, bo programy konfigurują sobie zawsze domyślne źródło dźwięku jako ich własne. Dlatego polecam mieć na pulpicie jakiś skrót do ustawień urządzeń do odtwarzania i nagrywania z Panelu Sterowania. Jeśli korzystasz z Chrome'a musisz zreinstalować Flasha, inaczej nie będziesz miał dźwięku we flashowych aplikacjach (YT, itd.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sluchawki na pol glowy podpinac do telefonu ? Niezle. Akurat 780 sa sprawdzone. Uzywaja ich na roznych impreazch e-sportowych...

Nikt ci nie każe wychodzić w nich na zewnątrz, sam ich używam do np:odkurzania.

To że używają ich na imprezach e-sportowych oznacza jedynie, że Plactronics nie żałuje kasy na sponsorowanie, ty naprawdę myślisz, że na tych wielkich imprezach słuchawki wyborem tych graczy? Gdyby tak było większość z nich nie używała by modeli "dla graczy", a zwykłych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...