Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiuczer

Zawieszka w grach - sterowniki

Polecane posty

Mam taki problem. Zainstalowałem sobie Gears of War i TimeShift'a jeszcze, gdy miałem sterowniki 158.xx. Miałem dziwne zawiechy po kilku minutach grania, więc zainstalowałem ForceWare 169.21. Niestety nie pomogło. Trzeba zainstalować jakieś inne? Pomocy!

Moja karta graficzna to GeForce 8800 GTS 320 MB, a system operacyjny to Windows XP Home Edition SP 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak inne gry - działają normalnie?

Tak, działają normalnie. Crysis, CoD 4, Bioshock itd. działają bardzo dobrze.

Jeśli też pojawiają się problemy, to winny może być zasilacz - kiepski producent i za mała moc są czasami powodem zwisów i/lub restartów Windowsa podczas grania.

Miałem kiedyś już ten problem, to raczej nie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem :) . Otóż ściągnąłem najnowszy sterownik ze stronki NVidii a mianowicie 169.21(najnowszy), ale po restarcie kompa wszystkie ustawienia są najniższe. Jakość kolorów 4 bity a rozdzielczość niższa niż 800x600 chyba 640x?. Przywróciłem stary sterownik ale ten nowszy by sie przydał jednak do gier. Czy można temu zaradzić. Dodam jeszcze że ani dymek pojawiający się po ponownym uruchomieniu, który automatycznie ma poprawić obraz, nie skutkuje, zarówno jak ręczna zmiana ustawień. Może problem jest w tym że stary sterownik trzeba odinstalować?(ale kiedy mam to zrobić bo PC nie będzie raczej działał bez sterownika)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki problem- mykam o oryginalnego Crysisa na Viscie x64. Moje kochanie- GF 8800 gtx, 4 gb ramu, intel E4400 oc, asus p5k, chepetec 650 W, seagate 320 gb + 4 wiatraki. nic sie nie grzeje a nawet jest chlodne mimo iż spedzam przy crysise po 20h jak mam dobry dzien. i problem jest taki, ze po jakims czasie gre wywala i jest komunikat, ze "Sterownik ekranu przestal dzialac ale odzyskał sprawnośc". nazywa sie on nvldkmml czy jakos tak. Jak gralem w CoH'a bylo tak samo. forceware 169.25 jak by nie bylo. jakies pomysły??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...