Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kethryll

Toshiba Satellite L650-1NU

Polecane posty

Siemka,

Po przekopywaniu przez miesiąc neta i nie uzyskania rezultatów zwracam się tutaj z prośbą o pomoc.

Sytuacja wygląda następująco:

Lapek mam od 1,5 roku. Wszystko było fajnie, ale im dalej tym gorzej.

Obecnie na moim sprzęcie mam utrudnione granie w m.in. Guild Wars 2, World of tanks, nawet Team Fortress 2 mi tnie.

Dodatkowo zauważyłem że grająć kiedyś w Metro 2033 wszystko było fajnie i cacy. Obecnie to po ok.10-15 minutach grania na tych samych ustawieniach, lapek się wyłącza (podejrzewam że się przegrzewa).

Wracając do GW2 i WoT-a to zamiast płynnej gry mam pokaz slajdów.

Co lepsze ustawiając grafikę na autodetect WoT ustawia mi na maxa, a GW 2 na minimum.

Próbowałem aktualizować sterowniki ze strony producenta grafiki (AMD). Nie działają niestety. Potem się doczytałem że Toshiba sobie blokuje więc wszedłem na ich strone i lipa, bo ostatnia katualizacja sterowników jest z 14/01/11.

Po próbie instalacji modowanych sterowników wywalało mi bluescreena przy starcie systemu i musiałem z trybu awaryjnego stery na nowo robić. Może jakieś złe znalazłem albo po zła wersję.

Catalyst Control Center nie działa i nie chce działać.

Tak więc pytam się tutaj co może być problemem i proszę o pomoc.

W załączniku DxDiag

DxDiag.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale skoro osiąga te 90 stopni po półtorej minuty to pewnie jakby dłużej pochodził to i by się zagotował occt przerywa test aby niczego nie uszkodzić, proc się przegrzewa i tyle, w 99% przypadków zapychają się kurzem finy chłodzenia.

bqavZ.jpg tam po prawej od wentylatorka przykładowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie . Jak tego lapka otworzyć? Bo klapki mam tylko od ramu i hdd. Pytanie niby głupie, ale z lapkami nie mam żandego doświadczenia jeśli chodzi o bebechy.

Tzn. Wszyskie śruby wyrkęcone z dołu, ale dalej nie idzie. Znalazłem blokadę i nie wiem jak ją ruszyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem, wyciągnęłem kurz, paste wymienie jak kupie.

Co ciekawe znalazłem kawałek plastra (takiego z apteki) bo im kable odstawały.... teraz na stress teście wytrzymuje 15 minut i wszystko fajnie. Temperatura ok. 80-82 stopni i działa :)

Sterowniki modowane udało się znaleźć i wszystko cacy. Imo dalej w GW2 ustala wszystko na low.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...