Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gutek90

Rozwiązany: Jaki jest lepszy typ połączenia? RAS czy NDIS? Pilne

Polecane posty

Mam takie pytanie, ale po kolei. Otóż przez kilka miesięcy używałem w swoim modemie (Huawei E3131-s2) typu połączenia RAS(modem), jednak ostatnio coś było nie tak, internet chodził mi na tym typie bez problemów, ale program Origin (ten od EA, gry itd.) nie łączył się z siecią, nie wiem dlaczego. Dzisiaj pobawiłem się w opcjach Play Online, był wybór połączenia albo RAS albo NDIS, zaznaczyłem NDIS, co się okazało? Internet równie hula, jak poprzednio. W dodatku kłopotliwy Origin, łączy się teraz bez przeszkód.

I teraz pytanie: Jest jakaś różnica pomiędzy tymi połączeniami? Wszystko będzie identyczne jak w przypadku RAS? Bo aktualnie mam typ NDIS (pokazuję mi jeszcze na pasku zadań siłę sygnału, co mi się spodobało) Zostać przy tym? Szybkość neta jest taka sama, jak po staremu. Niestety na tych typach się nie znam, więc doradźcie mi, zostać na tym typie, czy znów przełączyć na RAS? To pilne, i dzięki za odpowiedź, czekam niemiłosiernie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff to dobrze :). A powiedz mi jeszcze, użycie CPU jest w jakimś stopniu duża/średnia? Tak dla pewności chciałbym się o to spytać, bo np. prędkość w grach multiplayer jest taka sama jak poprzednio. Nic nie zauważyłem żadnego spadku płynności. Ale lepiej wiedzieć o tym, może prędkość CPU obniża się, jeśli jest to stary typ procesora np. pentium 4 lub starsze, a przy nowszych tego nie widać? Dzięki jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...