Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Urakabarameel

Problem po użyciu SpyHuntera.

Polecane posty

Dzisiaj miałem problem z wirusem ukash, zrobiłem skan programem SpyHunter, wykryło strasznie dużo wirusów, wymagany był reset komputera, zresetowałem, ale windowsa już nie odpaliłem. Po ekranie płyty głównej komputer coś liczy, czarny ekran z białymi literami (czcionka jak ta przy wyborze np. bezpiecznego uruchomienia windows z lub bez internetu), i wymaga naprawy systemu z płytki windowsa, aktualnie nie mam płyty. Czy jest jakieś wyjscie zrobic to bez plyty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz komputer ? To znaczy jaki system, jeśli XP, to poległeś, jeśli nowszy, to, o ile pamiętam, da się wejść pod jakimś przyciskiem w centrum pomocy ( chyba ), ewentualnie możesz użyć płyty ratunkowej z CDA, jeśli takową posiadasz, ja niestety swoją gdzieś posiałem, a na Allegro nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 7. Nie wiem o co chodzi, przy pierwszym uruchomieniu komputer coś przelicza, czy szuka - nie mam pojęcia, a po tym pokazuje się okienko z wyborem kilku opcji dialogowych, żeby znowu zbootować wybraną opcję oraz na koncu komenda poleceń, z której można wyjść i tak w kółko. :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym potwierdzić prawdziwość moich ,,bredni" .Proszę poniżej podaje link do forum na którym jest przedstawiony paragraf o sporządzaniu kopii zapasowej .

http://forumprawne.org/prawo-autorskie/163896-windows-7-czy-posiadajac-legalnego-win-7-moge-instalowac-z-sieci-inne-wersje-win-7-a-2.html

A tutaj link do artykułu na komputerswiat.pl

http://www.komputerswiat.pl/poradniki/internet/torrent-i-p2p/2011/03/co-wolno-sciagac---programy-komputerowe.aspx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam przyczynę powodu. :)

Musisz włożyć płytę z Windows XP czy tam 7 jak tam masz i włączyć instalację potem kliknąć r szczegółowo będzie napisane Napraw :P

pojawi się konsola CMD taka czarna i białe napisy...

Na początku musisz wpisać i wpisać md tmp a potem wpisujesz taką frazę copy c:\windows\system32\config\system c:\windows mp\system.bak

copy c:\windows\system32\config\software c:\windows mp\software.bak

copy c:\windows\system32\config\sam c:\windows mp\sam.bak

copy c:\windows\system32\config\security c:\windows mp\security.bak

copy c:\windows\system32\config\default c:\windows mp\default.bak

nie wiem ale miałem z system.bak problem więc chyba usunął się ten rejestr.

Po wpisaniu tych wszystkich copy...

Wciśnij enter i zrestartuj komputer i wyjmij płytę

Dziękuję i życzę miłego dnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...