Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamikaze101

Konfiguracja routera Edimax 3G-6200n

Polecane posty

Tak, to model AnyData ADU 510L (literki w poście tamtym zabrakło tongue_prosty.gif)

Nom, gdy jestem w zakładce konfiguracji WAN, wybieram opcję 3G/3.5G (Sam nie wiem czy to dobra opcja confused_prosty.gif ). Dalej mam lekki problem ponieważ nie wiem jakich opcji użyć. Screenshot:

Miejsca pouzupełniane wybrałem sam. Wpisałem w każdym 'CDMA' a usługę zamieniłem z "Tylko 3g/3.5g" na "CDMA". Nie mam pojęcia co zrobić z wybraniem kraju i operatora. Kiedy kliknę na Polskę, w liście operatorów pojawiają mi się: Era, Orange, Plus, Play, Era pre-paid, Orange pre-paid, oraz Plus pre-paid. Nie ma tam mojego operatora Nordisk...

EDIT: Oczywiście po zaakceptowaniu opcji takich jakie są, tj. bez kraju i operatora, wyskakuje Connection Failed...

Żeby lepiej pokazać jak to wygląda zamieszczam SS'y. Na pierwszym menu wyboru rodzaju połączenia (czy jakoś tak tongue_prosty.gif) Na 2 ustawienia po wybraniu opcji 3G/3.5G

3g.png

cdma.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2.20.

Tak jak wspominałem, wydaje mi się, że to modem Nordisku może wariować. Identyczna sytuacja była z poprzednim routerem firmy Hame. Nie mogłem się połączyć i go skonfigurować. A tamten w 100% działał z ADU510L, ponieważ korzystałem z niego już wcześniej. W związku zakupiłem nowy, owy Edimax. Teraz zdaje mi się, że oba routery są sprawne, a największym winowajcą może być modem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...