Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ThePanda

Windows 7 Professional i zgubiona płyta - instalacja

Polecane posty

Witam, mam pytanie.

Otóż znajomy kilka lat temu system Windows 7 Professional. Później naszła go chęć na zainstalowanie linuxa, a teraz chce powrócić do Windowsa.

Jest tylko jeden problem - zgubił płytę. Ma naklejkę potwierdzającą oryginalność, a na niej jest wypisany klucz licencyjny, ale nie ma płyty.

Da się jakoś zainstalować ten system?

Bo z tego co widziałem, trial jest jedynie wersji enterprise, więc zasinstalowanie go i aktywacja klucza raczej odpadają (chyba, że się da i po prostu ja o tym nie wiem).

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem już rozwiązałem, dzięki za pomoc (co prawda inną drogą go rozwiązałem niż te które podałeś).

Mam jeszcze jedno pytanie, które podepnę pod ten wątek - czy jeśli na biurowym "gotowcu" HP jest licencja na Windows 7 - ale został przeprowadzony (przez HP) downgrade do XP, to można po prostu zainstalować go w miejsce XP (obok siedzą inne systemy). Zachowanie plików itp. z XP nie ma znaczenia, ale inne systemy muszą pozostać nienaruszone.

Edycja to (co raczej oczywiste) Professional.

Czyli czy można przeprowadzić upgrade z XP, posiadając licencje OEM na Windows 7 bez uszkadzania innych partycji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...