Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sebi17

problem ze sterownikami do sprzętu

Polecane posty

witam mam problem z doborem sterowników do mojej karty graficznej, procesora i płyty głównej.

Mój sprzęt :

Karta graficzna : Gigabyte Ati Radeon WF3 HD7870 2GB DDR5

procek : Intel Core i5 - 3550 Ivy Bridge

Płyta Główna : Asrock B75M-GL Intel B75 LGA 1155

jakie sterowniki powinienem ściągnąć do karty, procka i płyty ?

podajcie listę potrzebnych sterowników i najlepszą ver.

Ja ściągałem najnowsze ver. sterów i mam straszne spadki płynności. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to spadki? ;) niech zgadne szarpie i byloby widac skoki gdybys filmowal kamerka 120hz ;)

po instalacji systemu instalujesz stery z plyty i tyle jesli nie masz w menadzerze sprzetu zadnych wykrzyknikow to powinno byc ok

do procka nie ma sterow

do karty o ile pamietam juz sicagales bety i alfy ;)

moze cos sie przegrzewa

ile miales fps w frapsie? prosilem o to

sciagnij occt i zrob cpu test z malymi partami danych/small data parts na 15 minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalowałem z płyty stery i za przeproszeniem g**** to daje :( kupiłem nowego kompa i se pograć nie mogę.. żenada, fpsów mam ok 15 - 20 w prawie KAŻDEJ grze... z wyjątkiem tych starych gier, ale przecież nie samymi klasykami człowiek żyje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak sobie pomyslalem ze moze problem lezy w plycie glownej, bo gdy zainstalowalem plyte glowna to pojawil mi sie dodatkowy dysk ktory nosi nazwe tej plyty i zawsze jest na tym dysku malo miejsca, ciagle wyskakuje mi komunikat by zwolnic troche miejsca na nim, ale sie nie da...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...