Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CaptainFlipper

Rozwiązany: Problem Z wyłączaniem

Polecane posty

Cześć,

mam problem z wyłączniem kompa. Mianowicie gdy wyłączam komputer przez start>zmkinij to się on nie wyłącza. Na płycie głownej pkazuje się nume 05 co według instrukcji ozncza wchodzenie w stan uśpienia S5.Ekran gasnie, ale pcet pracuje i nieraguje na żdne działania myszką/klawiaturą. Można go tylko wyłączyć trzymając przycisk on/off. Problem zaczął się, gdy wczoraj go włączyłem. Zapaliła się tylko diodka power i żadnej reakcji, przy następnej próbie nic się już nie działo. Rozkręciłemgo i podociskałem wszystkie kable wśrodku i na zewnątrz.

Gdy włącze tryb uśpienia przez start>uśpij to jest to samo brak rekcji na cokolwiek, monitor się wyłącz bo niedostaje sygnału lecz na płycie wyświetla się nume 03, co oznacza to samo tylko wchodzenie w uśpienie S3.

Co robić? Przeskanowałem kompa moim kasperskym 2013 i przywróciłem system do tego z przed kilku dni.Dodam, że jeszcze wtedy wszystko było ok.

Mój pc to :

AsRockP67 Pro3 B3, Raden Gigabyte HD7970, intel core i5 2500k, zasilacz silentiumpc Deus G1-600W, dysk seagate barcuda 1TB, mam katę sieciową TP-Link TL-WN951N, 8Gb Ram Crucial Balistix DDR3 1600MHz, windows 7 home premium (dobrany głównie dzięki wam oczko2.GIF ).

Zgóry dzięki za pomoc.

Sorry za wielkie Z w tytule ale niemogę już zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...