Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek_krzewski

Vista, tylko lokalne, brak internetu,

Polecane posty

Witam!

Mam problem z internetem, jakkolwiek próbowałbym się połączyć z intenetem : wifi, iplus nie da rady.

Za każdym razem łączy, bajty lecą wysyłane jak i odbierane a internetu nie ma. Przy połączeniach piszę: tylko lokalne, oraz ograniczona. Dzieje się tak podobno po aktualizacji, przywrócić systemu nie moge bo brak punktów przywracania. Sterowniki odinstalowane i zainstalowane, zapora wyłączona na testy. Jak pinguje www.wp.pl to nic się nie dzieje ale jak pinguje 212.77.100.101 to normalnie bez strat. Ipv6 wyłączone, próbowałem ustawiać na sztywno ip, bramke i dns. Router działa normalnie na każdym innym urządzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli żadne inne urządzenie nie ma problemu z połączeniem, a u ciebie nie działa nawet bezpośrednio wpięty modem, proponuje przeskanować komputer pod kątem szkodników. Możesz również usunąć tą pechową aktualizację. Jaki masz w ogóle system?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skany zrobiłem, znalazło jednego trojana. Wyleczyłem, odinstalowałem aktualizacje. Po ponownym uruchomieniu stan wifi : lokalne i internet ale internetu dalej brak, tak samo jak było pinguje po ip, po www nie chce. Iplus dalej wyświetla stan: ograniczony, lokalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...