Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maciejqkoziejq

Problem z GPU GTS450

Polecane posty

Witam, mam problem ze swoją GTS 450. Najczęściej podczas grania komp się tnie, wywala bluscreeny, monitor pada ale komp działa, czasem wywala i resetuje i nie wiadomo czemu, niestety tak się też dzieje kiedy siedzę sobie w necie. Zauważyłem też że czasem karta na ułamek sekundy przestaje działać i tak kilka razy i cały komp pada. A podczas grania jak się tak dzieje to wychodzę z gry i jest ok ale tylko na chwile. Dodam że jak wypiąłem kartę i odpaliłem kompa na zintegrowanej wszystko było ok i komp mógł chodzić dzień i noc. kartę mam jakiś rok i do teraz nie było problemów... proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze, dobrze ci radzę, wymień swój zasilacz bo ten Huntkey może nie dożyć następnego dnia/godziny/minuty.

A wraz z nim cały twój komputer. Polecam Ci zasilacz SilentiumPC Deus G1 500W (kup na Allegro, tam dostępny)

A teraz dalsze instrukcje:

1. Zamów zasilacz (byle markowy)

2. Wyłącz komputer

3. Nie włączaj go aż do momentu dostarczenia zasilacza

4. Zamontuj zasilacz

5. Twój problem powinien się skończyć.

Miałem taki sam problem przez zasilacz podobnej jakości do Huntkeya.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zasilacz może stworzyć problemy z dnia na dzień. Praktycznie kiedy mu się zachce. Kiedyś sam miałem dość nie ciekawy zasilacz. Przy graniu w Wiedźmina 1 po prostu się spalił. Całe szczęście że przynajmniej miał podstawowe zabezpieczenia co uratowało cały sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj antross ma racje. Zasilacz wymienię mam nadzieję że już w tym tygodniu i wtedy się zobaczy. Jeśli podziała to będę przeszczęśliwy ;) jeśli nie to trzeba będzie pokombinować. Tak czy siak Bardzo dziękuję za pomoc. Odezwę się jak tylko będę mieć nowy zasilacz. Pozdrawiam wszystkich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...