Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

powerdvl

Windows 8 trial

Polecane posty

Witam. Chciałbym zainstalować próbną wersję windows 8 na 90 dni. Sprawdzić jak się prezentują kafelki w praktyce itp. Czy jak wybiore Custom install i miejsce instalacji na czystej partycji bez żadnych programów ani systemu. To czy instalacja windows XP zostanie nietknięta? Chodzi mi o to czy na niej wszystkie programy, gry itp będą działały bez problemu? Bo wiem że na win 8 nie ale co do starej instalacji nie jestem pewien.

I drugie pytanie. Czy jak zainstaluje tą próbną wersję to w każdej chwili będę mógł go usunąć? Wkładając płytę win XP i bootując z niej a przy zarządzaniu partycjami po prostu usunąć partycję z win 8 i stworzyć na nowo, a z poziomu windowsa ją sformatować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zainstalujesz na NOWEJ i pustej partycji to z XP nic nie powinno zniknąć. Jedyne co się zmieni to ekran wyboru systemu. Jak pamiętam z Windows 8 DP to 8ka zastąpiła go ładnym niebieskim. Jeśli chcesz posmakować kafelek to lepiej przesiądź się na stałe na Win7 i zainstaluj sobie jeden z dodatków które dodają te "magiczne" kafelki. To się raczej sprawdzi na ekranach dotykowych ale to moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...