Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ppibo

Brak Plynnosci Gry

Polecane posty

Witam. Mam problem kupiłem z 2 miechy temu kompa z morele wszystko by było ok , ale w każdej grze występują ścinki , sądziłem , że 3 tyśki starczy na komfortowe granie.. Stery najnowsze , Windowsy zmieniałem 7,8 nic nadal. W karcie graficznej piszczą cewki , dysk coś chrupie ogółem lipa. Chciałbym sprawdzić co powoduje ścinki. Karte graficzną wysyłałem do morele i napisali , że wszystko jest ok. To może dysk nie wyrabia?? Fps w grach mam 60 czasem spadnie do 55 i już widać ściny a niby od 30 jest płynnie.. o nagrywaniu można pomarzyć.Co robić?

Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 x2

Western Digital Caviar Blue 500GB

Intel CORE I5 2500K 3.3GHz + Fortis

ASRock P67 PRO3 (B3)

Be Quiet! BN181

Sapphire HD7850 2GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylacz vysnc sciagnij frapsa wersje darmowa i zobacz ile srednio generuje fps twoja karta w tej rozdzialce i na srednich detalach wtedy bedziemy cos wiecej wiedziec tez podaj jaka to gra i czy to multiplayer bo pewnie chodzi o bf3

zrozum ze vysnc to ma tak ze jak pojdzie drop ponizej 60 fps to sie zaczyna szarpanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Radeon`a HD7850 1GB i gram spokojnie w takie gry jak Skyrim, BF3 na Ultra 1920x1080 (50-70 FPS) i nigdy nie zauwarzylem spadków płynności.

Po pierwsze powinieneś wyłączyć vSync.

Po drugie sprawdź czy masz sterowniki odpowiednie do twojego modelu karty graficznej oraz systemu operacyjnego... tutaj masz sterowniki do windowsa 8 64Bit (Przypuszczam że masz 64Bit skoro posiadasz 8GB ram) http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/radeonaiw_win8-64.aspx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...