Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whitas

[PODGLĄD] Pomiar temperatur.

Polecane posty

Witajcie przyjaciele, przybywam dziś tylko z pytaniem o temperatury z których zrzut załączony jest poniżej z programu OCCT i Speccy pracujących równolegle, czy temp. pracy procesora + mobo i reszty jest prawidłowa. :) Z góry dziękuję.

P.S: Na skali 1-9 na procesor nastawiona jest 3. A na resztę 2.

post-638911-0-06416500-1355418639_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edereczku chwała ci za to jak czuwasz przy moich tematach ^^ A poważnie zaś ujmując. Niby tak, niby tak.. Ale cóż.. Niechaj będzie chłodny i cichy a wydajny to on jest. W stresie ma 30C to na luzie około 7-10C średnio więc jest teraz cichutki, potulny i milutki. ^^

P.S: Rozważam aby zmniejszyć jeszcze prędkość z 3 na 2 na CPU, co uważasz..? Oraz druga rzecz. Czy ustawienie bezpiecznika temp. procesora 45C jest w porządku..?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Speccy na płycie głównej pokazuje ją + dopisek (CPU Socket) i zastanawiam się teraz, jaka jest optymalna temp. pracy całej płyty głównej.

P.S: Zmieniłem na 1/1/1 więc teraz OCCT przez 5 minut test ale wyniki około 35C przewidywane i tak procesora na full obciążeniu gdy będzie fest ciepło w pokoju. Teraz komputer jest praktycznie niesłyszalny i druga wiadomość. Z poziomu BIOS-a nie zrobię pasywy, musiałbym ręcznie a nie chce mi się wyciągać kompa xd I takie jeszcze jedno w sumie: Test ciszy: Mieszkam na pięterku domu jednorodzinnego i tak: Ojciec prawdopodobnie mielił głośną jak samolot rzec można maszynkom do mięsa ziemniaczki na placki, mama wołała kota na cały regulator zapewne i telewizor z muzyką.. Test ciszy, rodzina wie lepiej. xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ok, ok być może powinienem założyć nowy temat i wgl. ale no nie widzę takiego sensu a, że pytania mam zbliżone tak więc chodzi ogl. o drobiazg w sumie, a bardziej chodzi o temp. optymalne pracy karty graficznej Vertex3D HD 6850 gdyż cóż, nie ukrywając szukając na necie nie natrafiłem na nic sugestywnego. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...