Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xantarella

procesor i przerwania systemowe :/

Polecane posty

Witam,

sądzę że jest tu wielu ludzi którzy znają się na rzeczy i może ktoś mi pomoże. Na wstępie zaznaczę że ja na laptopach się w ogóle nie znam i win7 to dla mnie czarna magia, jeszcze staruszka stacjonarnego ogarniałam ale czasy się zmieniają, więc prosiłabym o czytelne (dla mnie) odpowiedzi i instrukcje krok po kroku.

Mam laptopa HP g61, procesor Pentinum? Dual Core T4300, katra graficzna zintegrowana ma opis Intel 45 express chipset family. Lapto już stary prawie trzy lata po ciężkich przeżyciach udało mi się doprowadzić do ładu, straciłam oryginalny system, więc zainstalowałam pożyczony win7 home premium 64bit, przeznaczony jednak do laptopów samsunga, na początku wszystko było ok, po jakimś czasie zaczął się wieszać, mulił się zaraz po włączeniu w monitorze zasobów okazało się że to procesy przerwań systemowych pożera mi od 40 do 100 % procesora, na zmianę z procesem svchost.exe(LocalServicaNoNetwork). Ten svchost włącza się najczęściej od razu po włączeniu/po połączeniu z netem z czym mam przez to problemy, Przerwania za to włączają się i wyłączają same kiedy chcą. Laptop sam z siebie zawiesza się, często pokazuje się taka niebieska strona (nie bluescreen of death) tylko jakaś inna z jakimś skanowaniem na dole i trzeba ręcznie wyłączyć kompa. Co się dzieje? gdzieś czytałam że trzeba aktualizować bios'a ale ja wolę się za to nie brać bo nie dam rady. Może inne sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...