Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Webikastrator

Rozwiązany: Internet przez wifi dziala przez kabel nie.

Polecane posty

Witam! Mam internet radiowy z domowym wifi (router air live wl-5460ap). Problem polega na tym że na laptopie internet z router'a działa normalnie natomiast na komputerze internetu nie ma. Pakiety wysyłanie i obierania pokazuja 0 i nic sie nie zmienia. Stało sie to dosłownie z dnia na dzien. Dzien wczesniej wszystko smigało jak zawsze, po ponowynym włączeniu komputera juz była klapa. Był u mnie serwisant, ktory stwierdził zacytuje "nie wiem co sie stało, sprobuj sformatować komputer".

W czym może tkwic problem? I jak to naprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj kartę sieciową i zainstaluj ją ponownie (sterowniki). Problem może być z Winsock2 (z tego co pamiętam tak się to nazywało), więc trzeba będzie korzystać z opcji naprawy podczas instalacji Windowsa lub niestety reinstall systemu (w ostateczności oczywiście).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zrobiłem format wszystko śmiga internet działa tylko mam problem z dźwiękiem zainstalowałem sterowniki a dźwięku nie ma.

Możliwe że pobrałem złe sterowniki, moja płyta główna to Gigabyte GA-EP31-DS3L v2.

Jeśli mógłby ktoś pomoc co robić z tym dźwiękiem będe wdzięczny.

Edit:

W w właściwościach komputer nie widzi wgl karty d.

odinstalowałem popszednie sterowniki przeczysciłem ccleanerem i czekam na wasza pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...