Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Radeon HD7850 1GB Nie działa poprawnie

Polecane posty

Witam,

Otóż mój problem leży w tym iż kiedy uruchamiam komputer to widzę że wszystkie napisy podczas ładowania systemu są na niebiesko a po załadowaniu systemu mam po prostu czarny ekran na którym wychodzi napis "Poza Zasięgiem" i w tle słychać jak uruchamiają się wszystkie programy lecz nic nie widać.

Kiedy uruchamiam system w trybie awaryjnym to wszystko jest w różnych odcieniach niebieskiego ... próbuje włączyć Catalyst Control Center i wychodzi mi ten komunikat

"No AMD Graphics driver is installed or is not functioning properly. Please intsall the AMD driver appropriate for your AMD Hardware."

Dodam iż karta graficzna została podkręcona z 860/1200 MHz do 1030/1300 MHz lecz przeszła wszystkie testy i działała spokojnie przez miesiąc aż do dziś ... wczoraj grałem jeszcze bez żadnego problemu

Mam kartę graficzną podpiętą poprzez kabel HDMI do telewizora Full HD, próbowałem zmienić wejście HDMI oraz kabel ale dalej to samo.

Próbwałem zainstalować od nowa sterowniki ale podczas instalacji wychodzi mi komunikat

"Nie można załadować sterownika wykrywania"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem domyślne taktowania lecz nic to nie dało ... zmieniłem slot PCI e na płycie głównej i teraz działa wszystko dobrze lecz, o dziwo, sprawdzając inną kartę graficzną (HD5670) na tym pierwszy slocie, działała ona zupełnie normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...