Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nico95

Rozwiązany: Problem chyba z usb

Polecane posty

Witam

od pewnego czasu mam dziwny problem z komputerem, myśle że to wina usb, ale nie wiem w 100%. Problem to rozłączanie się wifi ( tp-link tl-wn722n) oraz przełączanie się klawiatury nawet w momencie pisania. Nie wiem jak to opisać to tak jakby mi nagle ktoś w trakcie pisania kliknął na pulpit, żeby znowu zacząć pisać musze klinąć w pole tekstowe. Mam nadzieje że zrozumiale opisałem. Pomóżcie, bo się to robi uciążliwe.System Vista, problem występuje we wszystkich programach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę podobny problem. Mianowicie gdy wchodziłem do pulpitu w lewym górnym rogu pojawiał się mały kwadracik migoczący na czarno-biało, wyskakiwały podejrzane strony internetowe a co więcej właśnie nie mogłem pisać, okazało się oczywiście że był to wirus. Co ciekawe nie do usunięcia przez avast. Musiałem całkowicie zresetować router (odpiąć go na 30 minut po przycisku restet, następnie włączyć) Potem wyczyścić komputer avastem przed uruchomieniem systemu. Pomogło. Widzę że u ciebie jest coś troszkę podobnego więc zakładam że każda wskazówka się przyda. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura przewodowa, posiadam jeszcze do tego podpięty rozdzielacz usb, ale klawia bezpośrednio idzie do komputera. Spróbuje z tym skanowaniem avast'em.

EDIT:

Skanowałem i nic nie znalazło, czy to że nie moge pisać może być winą rozłączania się internetu z routera? Tyle, że czasem ten problem występuje nawet gdy mam połączenie. Narazie wykluczam wirusa, bo gdy livebox był podłączony z komputerem przez kabel ethernet wszystko działało sprawnie.

EDIT2:

Dobra nie mam siły już do tego, chyba powróce do poprzedniego podłączenia i zobacze czy będą efekty. Jak nie to, będe szukał pomocy dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odkryłem w czym tkwił problem (chyba). Jak narazie problem przestał występować, wystarczyło kliknąć w ustawieniach tp linkach power safe mode off. Jedyne co mnie wkurza to narazie to, że za każdym razem gdy włączam komputer musze to przełączać, ale da się żyć. Wątek do zamknięcia, jeżeli problem powróci otworze na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...