Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nekomimi

PROBLEM Z GRAFIKĄ BŁAGAM O POMOC

Polecane posty

Witam, dziś rano gram sobie w Assasin Creed 3 (na max ustawieniach) i wszystko jest OK. Postanowiłem sobie pograć wieczorem. I ? Coś odwaliło tej grze, i mam czarne pasy na dole i u góry ekranu.

Pewnie skalowanie. To włączyłem panel Nvidia -> wyświetlacie obrazu -> dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu. Skalowanie, dałem tryb skalowania: pełny ekran, wykonaj skalowanie na procesor graficzny.

NIE DZIAŁA. Dalej coś wali tej grze. próbowałem potem wykonaj skalowanie na ekran. I to samo. czarne pasy dalej mam. Sterowniki mam najnowsze.

GTX 560ti

monitor Samsung SM 2232BW na rozdzielczości 1680x1050.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak tylko w AC III czy w innych grach/aplikacjach również? Może to głupie pytanie ale... Czy masz ustawioną natywną rozdzielczość?

Problem jest z AC 3, Mirror Edge. W pozostałych co mam niema problemu (GTA IV, Sims 3, Minecraft, Tera Online, WoW)

Oczywiście że mam natywną rozdzielczość. :) Problem nagle się pojawił.

Podaj markę i moc zasilacza

Proszę nie spamować takimi głupimi pytaniami. Naprawdę. Zasilacz nie ma nic do rzeczy -.-''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, wydaje się że masz problem z rozdzielcością w grze. Nie wiem jak się ustawia poprawnie z tą kartą na poprawną rozdzielcość. Ale wpisz w google, na ten temat. Tam może będą odpowiedzi. Chciałbym pomoć, ale wydaje mi się tylko że to problem z rozdzielcością w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak tylko w AC III czy w innych grach/aplikacjach również? Może to głupie pytanie ale... Czy masz ustawioną natywną rozdzielczość?

Problem jest z AC 3, Mirror Edge. W pozostałych co mam niema problemu (GTA IV, Sims 3, Minecraft, Tera Online, WoW)

Oczywiście że mam natywną rozdzielczość. smile_prosty.gif Problem nagle się pojawił.

Podaj markę i moc zasilacza

Proszę nie spamować takimi głupimi pytaniami. Naprawdę. Zasilacz nie ma nic do rzeczy -.-''

A jednak moc i marka zasilacza ma ogromne znaczenie. Zły zasilacz może spalić wszystkie komponenty, więc lepiej podaj dane swojego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-677530-0-38811600-1354819774_thumb.

Karta grafiki była dokupywania i chłodzenie zmienione na aktywne.

monitor: SAMSUNG SYNC MASTER 2232BW 2ms 60hz 3000:1

Rozdzielczość używana: 1680X1050

Rozdzielczość zalecana: 1680X1050

Rozdzielczość w grach: 1680X1050

Chyba już wszelkie info dałem. Mam czarne paski na dole i u góry ekranu w grach AC 3 i Mirror Edge. Mam mało gier ma dysku, ale reszta działaja bezproblemowo. =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...