Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkvampir

Mysz A4Tech x738K Akceleracja/mousefix problem

Polecane posty

Witajcie! Posiadam myszkę A4Tech x738K i byłem z niej bardzo zadowolony do niedawna. Ale od początku. Ogólnie to grałem dość dużo w CS Source, używając od niepamiętnych czasów CPL Mousefix (WIndows 7) w celu wyłączenia akceleracji. Wszystko było w porządku, mysz chodziła wolniej niż zwykle ale akceleracji nie było. Problem zaczął się, gdy ostatnio stwierdziłem, że zmienię tego CPL Mousefixa na MarkC Windows 7 Fix. Usunąłem z rejestru wpis z CPL Mousefix i wgrałem tego MarkC. I po tym mysz zaczęła chodzić szybciej, nie było zwolnienia związanego z CPL Mousefixem. Jednak pojawiła się akceleracja myszy, której nie powinno być. Zacząłem na nowo zmieniać te mousefixy, zabawy z rejestrem, w międzyczasie zabawę z odświeżaniem myszki w oprogramowaniu Oscar x7 i zrobił się niezły bałagan. Moim błędem było nie zrobienie kopii rejestru. I teraz sam już nie wiem co z tym zrobić. O dziwo mam wrażenie, że w Windowsie akceleracji nie ma albo jest znikoma, w grze takiej jak Guild Wars 2 też jest OK. natomiast jak włączę FPSa (CSS albo BF3) to akceleracja jest i do tego bardzo mnie denerwuje. Oprócz tego sprawdzałem dokładność ruchów kursora z ruchami myszki w MouseMovementRecorder dołączonym do MarkC Windows FIx pack i dziwi mnie jedna rzecz. W Windowsie Mouse movement i pointer movement są takie same np. 5 x -2, tak samo w grze Guild Wars 2. Natomiast jak włączę CSa to w menu jest dobrze, natomiast podczas gry jest pełno czerwonych pól w kolumnie Mouse Pointer, czyli ruchy kursora nie pokrywają się z ruchami myszki. Nie wiem czemu tak jest i czy zawsze tak było.

Napisałem to chyba dość chaotycznie, nie wiem czy coś z tego zrozumiecie. Jednak nie mam pomysłu co mogę z tym zrobić a i wykonałem sporo czynności z tym związanych. Konkretnie zrobił się niezły bałagan. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły i podejmie próbę pomocy, będę bardzo wdzięczny. Jeśli coś jest niejasne to piszcie, postaram się wszystko opisać jak najlepiej.

Wiem, że ostatecznym rozwiązaniem byłby format systemu ale nie chce tego robić z powodu głupiej myszki confused_prosty2.gif Zachciało mi się zabawy to teraz mam ubaw po pachy...

Edit.! Pomijając powyższe wpisy, czy ktoś wie jak przywrócić domyślne ustawienia w rejestrze myszki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...