Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chomiczonek

Rozwiązany: wygięte piny płyty głównej

Polecane posty

Witam

Wyjmowałem procesor z socketu gdy moim oczom ukazały się pogięte piny.Wszystko działa oprócz 2 gniazd ramu.procesor był zakładany przez sklep. Czy można domagać się wyminy mobo czy nie? Za ile mógłbym ją sprzedać gdy ew. Sklep by jej nie przyjął? Dodam że komputer kupowany w te wakacje.

Mobo: Asrock p67 pro3

Edit: Miałem problemy z tą płytą od początku. Po włożeniu modemu wifi usb piszczała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśl jak człowiek. Zamontuj wszystko, pójdź do sklepu, powiesz że od samego początku miałeś problemy z płytą główną jednakże były one do zniesienia. Potem wymyśl jakąś historyjkę dlaczego ram dimm przestał działać. Musi być wiarygodna a za razem żeby nie wyglądało to jakbyś to ty przy tym majstrował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta lepsza?

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z77a-g43-intel-z77-lga-1155-2xpcx-vga-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-crossfire-459603/

Odkrylem że 2pinów kompletnie nie ma. Od początku ilmiałem z tą płytą problemy: piski po podłączeniu modemu wifi usb,

W teście gpu cinebench i 3d marku 11 jedna zacinka. Mafia 2 mi się zacinała w tunelu, raz na jakiś czas czarny pasek w grach ale to były kopie zapasowe. Na oryginałach tego nie spotkałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moze byc matx

ej ale twoja plyta dziala albo ja dalej uzywaj (2 banki przeciez dzialaja wlaozysz2x4gb i jest git) albo sprzedaj na alledrogo opisujac ze piny wygiete ale to tylko na dwa banki ramu wplywa

lub kup znowu asrocka p67 pro3 ;) przzeciez piny ty wygiales a nie asrock

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje naprawa?

Jeżeli potrafisz coś odgiąć z chirurgiczną precyzją to może się udać. Ale pamiętaj bądź cierpliwy i weź coś na uspokojenie przed robotą (żeby się ręce nie trzepały) tak czy inaczej można spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...