Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeSon

Jak odzyskać skasowany folder ?

Polecane posty

No to się załatwiłem wallbash.gif Niechcący wyrzuciłem folder i teraz nie wiem co robić. Folder "Dokumenty" .

ten sam który powinien się pojawiać po użyciu skrótu "moje dokumenty". Co za bałwanem trzeba być to brak słów.

Używam systemu Vista, wiem że tworzy on kopie zapasowe, punkty przywracania systemu, może na nich jest ten folder zapisany? I jeśli tak to jak przywrócić taką kopię. A może jakoś inaczej da się odzyskać sad_prosty.gif

Dla skutecznego pomocowca nagroda wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skasowałeś go przez pomyłkę, np. w koszu. Użyj programu do odzyskiwania danych z dysków, kart pamięci itd. Ontrack EasyRecovery DataRecovery. Należy tylko pamiętać, aby obszar nośnika, na którym znajdowały się utracone pliki, nie został zapisany nowymi danymi. Ale warto użyć tego programu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o link do takiego programu? Gubię się trochę w ich mnogości a nie chcę jeszcze gorzej czegoś pokręcić. Mam Vistę 64 bit.

Przejechałem dysk C programem DataRecovery (nie wiem czy dobrą wersją) i dostałem wykaz trzydziestu tysięcy obiektów w formie "kaszy". Czy mam tam szukać całego folderu czy to będą"okruchy" do ewentualnego poskładania?

@helmud7543 - nie bardzo mam możliwość, zresztą i tak nie wiedziałbym jak to zrobić. Otworzyłem system tylko raz od wypadku i nie używam partycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...