Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nyac55

Podstawowe problemy w Windows 8?

Polecane posty

Witam. Świeżo zakupiłem laptopa z zainstalowanym na nim systemie WIndows 8. W związku z tym mam kilka pytań odnośnie działania systemu oraz programów jakie mogą w nim działać. A mianowicie słyszałem ,że po zainstalowaniu przeglądarki Mozilla Firefox ,Windows się sypie( tzn. kafelki przestają działać i trzeba przeinstalować system) ?(1) Chcę zainstalować grę Mirror's Edge jednak w systemie brakuje pliku wxmsw28u_core_vc_custom.dll -> w związku z tym jakie biblioteki powinienem zainstalować ,bo nie chcę wgrywać samego pliku tylko biblioteki jednak zapomniałem jak się nazywały??(2) Jeszcze jedna jaką chciałem poruszyć to to ,że chciałem zainstalować grę Claw - jednak gra ma już swoje lata i przy próbie instalacji wystąpił ,błąd jakoby z tego co pamiętam :"gra była za stara w stosunku do działania na tym systemie". (3) Co może wpływać na to ,że podczas pisania tego posta po naciśnięciu entera nie przechodzę do następnej linijki ,jednak w innych przypadkach enter działa??(4)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie piszę ze standardowego IE.

Napisz do pomocy EA
Chodzi ci o Electronic Arts.______________________Przed chwilą zainstalowałem Firefoxa i za chwilę będę go testował. Co do 7 ,to mam go na komputerze stacjonarnym ,lecz po zakupie lapka była już 8. A sam system 7 - kosztuje ok. 300 zł, a nie opłaca mi się zmieniać ,bo laptop i tak ma słabe parametry ,więc do gier się nie nada (do gier mam stacjonarkę).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku wydawało mi się ,że Mozilla działa normalnie ,jednak dzisiaj zaczęła dziwnie pracować tzn. filmiki na youtube ,czy tvgry zaczęły się ciąć. Nie wiem czy to wina zainstalowanego systemu ,tego ,że mam Mozillę ,wtyczek Adobe Flash (z doświadczenia wiem ,że ostatnimi czasy wtyczki te nawet na moim komputerze stacjonarnym miały błędy i przestawały działać od tak sobie) czy po tym jak zainstalowałem Visual Studio, gdyż Visual Studio w połączeniu z Mozillą też miał chwilowe braki odpowiedzi (co może być powodem ,tego ,że mam słaby procesor i tego ,że Visual Studio ma "duże wymagania" - tzn. chwilę musi po mielić ,żeby dać rezultat lub czego nie wiem i nie jestem pewien ,że Mozilla+Visual Studio na Windows 8, może powodować błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...