Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lkm96k

AsRock B75M-DGS problem

Polecane posty

Witam . Mam problem . W płycie tej jest cztero pinowe wejście które najprawdopodobniej jest pod zasilanie procesora lecz przy zasilaczu nie mam wejścia z taką ilością pinów. Co zrobić w takiej sytuacji ? Kupiłem zestaw z tego tematu który proponował yojo. http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=206280&st=0&p=2992715entry2992715

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko ładnie pięknie. Tylko pojawił się kolejny problem. Przy podłączeniu dysku twardego który mam zostawiony ze starego komputera windows nie chce sie uruchomić. Znajomy powiedział że to wina sterowników że nie są one kompatybilne. Czy da się zrobić coś z tym bez ponownego instalowania systemu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomić system na starym komputerze, zainstalować standardowe sterowniki kontrolera dysków, uruchomić na nowym, zainstalować normalne sterowniki. Niepotrzebne sterowniki (te ze starego komputera) takie jak do karty dźwiękowej, graficznej, chipsetu płyty głównej, karty sieciowej, usuń, zanim zaczniesz instalować nowe. Operacja może się nie powieść - format jest tu zalecany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...