Skocz do zawartości

Hosting Serwerów Terraria

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

Mihashek

Mihashek

Muppet

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów
Witajcie! Na początek chciałbym przeprosić, jeżeli zły dział z owym tematem, który właśnie piszę, nie mogłem znaleźć lepszego. Ostatnio z kolegą zakupiliśmy szczęśliwie grę Terraria i od razu wpadliśmy na pomysł, żeby pograć razem! Niestety zauważyliśmy, że nie da się tam grać w tzw. ,,kooperacje" jak w BF'ie na przykład. Niestety zauważyliśmy, że za taki serwer trzeba płacić. I teraz szukamy dobrego, taniego, na prawdę taniego i zaufanego hostingu na 2 Kowalskich. :)
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

torne2179

torne2179

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów
Da się hostować w serwer we własnym zakresie, służy do tego opcja "Host&Play" w menu "Multiplayer".

Mihashek

Mihashek

Muppet

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów
Przepraszam, ale nie rozumiem... Zrobiłem jakiś tam świat w MultiPlayer, podałem IP koledze, ale sam nie mogę na niego wejść.
Dodany obrazek

Dodany obrazek

torne2179

torne2179

Człowiek

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 376 postów
Multiplayer>Host&Play>Wybieramy Postać>Wybieramy świat>Wpisujemy hasło(obojętnie jakie)>Gra się ładuje>Nasz postać ląduje w wybranym świecie>Podajemy koledze ip serwera>Kolega wpisuje hasło takie jak ustawiliśmy>Gracie razem na tej samej planszy>Profit!!!

Prościej już się nie da tego wyjaśnić, jeśli dalej będziesz miał problemy, to mogę Ci to dokładnie pokazać np. na skypie.

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

Mihashek

Mihashek

Muppet

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1450 postów
Tyle tylko, że ja to zrobiłem. Dodany obrazek Jedyny problem, to to, że u kolegi ładuje się cały czas. Dodany obrazek Spróbuje jeszcze raz z nim...

EDIT: Spróbowaliśmy, ale i tak nic- nawet ja nie mogę wbić na serwer...Cały czas było ,,Connecting". :/

Edytowany przez Mihashek, 23 listopad 2012 - 21:33.

Dodany obrazek

Dodany obrazek

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników