Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Aktualizacja Biosu

Polecane posty

Czesc wam,

Mam nowa plyte glowna AsRock P67 PRO3 SE i jako iz mialem z nia ostatnio problemy (Komputer sam sie wlaczal o wylaczeniu) postanowilem zaktualizowac Bios z 2.10 do 2.20 (Taka wersja dla tej karty jest na stronie AsRocka) no i pobralem te aktualizacje po czym odpalilem instalator z poziomu Windowsa, wszystko sie aktuaizowalo po czym wyszla informacja ze potrzebny jest restart systemu aby kontynuowac, dalem na tak i komputer sie juz nie wlacza, nie wiem co zrobic... kiedy wlaczam go guzikiem na zasilaczu to na chwile sie uruchamia i odrazu sie wylacza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec zrobilem tak ze przestawilem ten jumper tak jak bylo napisane na instrukcji i bios nadal sie nie laduje tylko komputer sie wylacza przed zaladowaniem biosu... probowalem tez wyciagnac baterie na 10 minut i wlazyc spowrotem ale nic to nie dalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanioslem PC do sklepu mojego znajomego, oni sie tam zajmuja naprawa takich rzeczy i moze cos wykombinuja... czytalem ze aby zresetowac Bios po nie udanej aktualizacj trzeba uzyc dyskietki z biosem ale ja takowej nie mam... jest jakas mozliwosc ze plyta glowna sie spalila ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 7 dni zeby wyslac te plyte glowna do sprzedawcy jezeli cos jest nie tak, nie wiem czy w tym przypadku gwarancja sprzedawcy to ta sama co producenta...

Czy ten artykul moze pomoc w moim przypadku ?

http://voices.yahoo.com/how-recover-failed-bios-update-intel-3975246.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...