Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SkullfacePL

Nie mam pojęcia co to w ogóle jest.

Polecane posty

Witam

Od jakiegoś czasu mam taki problem ( a komputer też mam od niedawna ). Otóż na partycji E, na której praktycznie nic nie instaluję regularnie pojawiają się takie pliki:

http://img811.imageshack.us/img811/1801/niewiemcoto.png

Nie mam pojęcia co z nimi zrobić, usuwam je jak się pojawiają, ale to nic nie pomaga!

Czy wie ktoś, co to jest i jak to dezaktywować ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie instalowałeś ostatnio jakiś sterowników, wymaganych przez gry? Na przykład jak uruchamiałeś nowo ściągniętą grę ze STEAM-a coś się nie instalowało, mnie to wygląda na pliki pozostałe po instalacji, a raczej po przygotowaniu do niej, mnie co jakiś czas się to pojawia ale na dysku C. Pojawiają się, ponieważ włącza się instalacja czegoś, sprawdź w autostarcie, albo zwróć uwagę przy instalacji gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przy włączaniu gry ze STEAM coś się instaluje, ale bez tego gra nie chodzi. Jakieś DirectX się instaluje, nie wiem po co, skoro mam, i jakieś C++ 2005, które też mam... Nie wiem jak temu zaradzić.

PS. Raz próbowałem wpakować to do jakiegoś folderu, ale potem instalowało się to samo, w tym samym miejscu, przez co mam więcej, za przeproszeniem, [beeep].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c++ 2005 to jest właśnie to co ląduje ci na dysku E, też nie wiem dlaczego, jeśli odpalasz przez STEAM, spróbuj w czasie ładowania się gry wejść do menadżera zadań i tam manualnie wyłączyć, powiedzmy, instalację tych sterowników, ja tak miałem po zainstalowaniu Sama i Maxa, cały czas wyskakiwała mi instalacja Dx, i za każdym razem musiałem ją kończyć w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...