Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wloch95

Rozwiązany: Windows 7 nie uruchamia sie po zmianie MOBO

Polecane posty

Witam,

Dzis zmienilem MOBO Ram oraz Cpu na Asrocka P67 Pro3 SE, 8GB Corsair 1600 mhz oraz intel core i5 2500k. Uruchamia sie wszystko i pokazuja sie na ekranie wszystkie czesci jakie zamontowalem, nastepnie odpalam ekran biosu i wybieram bootowanie na moj dysk twardy Maxtor 160gb sata 2 po czym windows zaczyna sie ladowac i wyskakuje mi na sekunde blue screen, komp sie resetuje i pyta czy odpalic windowsa normalnie czy uruchomic setup repair. Daje setup repair i po kilku operacjach pc od nowa sie resetuje dajac ten sam blad.

Mam Windowsa 7 64 bit.

PS: Wychodzi tez informacja "Windows filed to start. A recent hardware or software change might be the cause".

Przepraszam za chaotyczne psanie i brak polskich znakow, pisze z telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam taki problem ze nie moge wejsc do Biosu bo kiedy naiskam delejt lub f8 po prostu wchodze do wyboru tryby uruchamiania windowsa. A po za tym moje lektory DVD nie maja wejsc SATA i nie moge ich przez to podlaczyc do tej plyty glownej ...

Takze powinienem wymienic nagrywarke na taka z wejsciem sata po czym sformatowac HDD i zainstalowac od nowa windowsa ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie awaryjnym to znaczy jak? Btw. do biosa wszedlem naciskajac F11 :D, zastanawialem sie czy moge laptopem zbootowac obraz iso windowsa 7 64 bit na pendrive i zainstalowac na hdd, bo mam jeszcze nie urzyta kopie ktora dostalem w technikum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoge Ci chętnie dobrze wiem jak sobie poradzić z takim problemem, najlepiej jakbyś mial pendrive 8 GB, ściągasz program

Windows 7 USB/DVD Tool

pobierasz program on jest darmowy, wybierasz lokalizacje Twojego obrazu iso z windowsem i urządzenie na które ma zrobić instalkę caly czas "next" i samo się zrobi - gotowe , poniej w biosie przestawiasz na usb -dvd i lecisz z koksem ;p

Jeżeli pomogłem napisz ok ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usb jest gotowe tylko nie wiem gdzie w biosie to przestawic bo tam gdzie aktualnie mam wybrany dysk twardy moge tylko wybrac disable i nic po za tym

Juz znalazem, system sie wlasnie instaluje. Dzieki wam wszystkim, plusik dla kazdego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...