Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalother

Czarny ekran, dźwięk działa

Polecane posty

Na początek prosiłbym nie odsyłać mnie do żadnych innego tematu, gdyż próbowałem już wszystkiego i nie pomogło mi to w ani jednym przypadku.

Otóż mój problem jest taki, że w niektórych grach (np. Mirror's Edge, Mafia 2, Left 4 Dead, Fallout 2 - gry stosunkowo z różnymi wymaganiami), po włączeniu pojawia się czarny obraz (po ekranie mruga znaczek [Hz - ?]), lecz w tle słychać muzykę, a nawet dźwięki najeżdzania na poszczególne miejsca w menu (w momencie gdy gra ma jakiś dźwięk).

Mój sprzęt:

Intel Core 2 Duo E6750 2.66GhZ

GeForce 8800 GT

2 GB RAM

System Windows XP 32 bit

Nie znam parametrów zasilacza, ale myślę, że nie w nim siedzi problem.

Ciekawe jest jeszcze to, że gra działa normalnie w momencie, kiedy uruchomię ją w oknie (np. Left 4 Dead), lecz niestety nie każdą grę mogę uruchomić w oknie. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pierwsze co sie dowale do twojego zasilacza bo sie zaloze ze to jakis noname i dalesze jego uzytkowanie moze ci puscic z dymem polowe kompa

drugie co do twojego problemu to wyglada na to ze ustawienia full screen w grze graficzne masz skopane moze ustawiles wyznsza czestotliwosc odswiezania niz twoj monitor pozwala

problemu nie ma w oknie bo odswiezanie idzie z ustawien windy ktore sa w porzadku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszystkie gry działały na domyślnych ustawieniach (1024x768; 32 bity; 60Hz).

Zmieniłem monitor na nowszy i pisała informacja o optymalnych ustawieniach 1280x1024; 32 bity; 60Hz. Po zmianie, wciąż był czarny ekran, komunikat nie zniknął.

Czy winą może być przejściówka? Nie mam bezpośredniego wejścia VGA, więc używam przejściówki przez DVI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...