Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Hawken

Polecane posty

Więc ja zacznę. HAWKEN jest fps'em o mechah. czym jest mech chyba każdy lub większość wie. Mamy do wyboru 6 klas: assaulta, berserkera, infiltratora, rocketera, sharpshootera i brawlera. Dwie klasy ciężkie, dwie lekkie i dwie wspierające. Na stronie MMO Bomb są jeszcze darmowe klucze do CB. Pierwsze pytanie. Kto będzie grał kim i jaki nick. Ja Exeosus :troll: i Rocketer. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od czasu Alphy 2 i uwielbiam tę grę. Zresztą strasznie podoba mi się też nastawienie developerów, którzy "czują" swoją community (w przeciwieństwie do PGI).

Sam gram głównie Brawlerem (nick Kai_Kitamura) i, w zależności od mapy, spokojnie stawiam czoła każdej maszynie, czasem paru naraz.

P.S. gra wygląda cudnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOW to niecelowana rakieta, którą można ręcznie zdetonować w locie. Niecelna jak diabli, ale na bliski i średni zasięg potężna. Co do EDC to nie mam pewności, Rocketeerem grałem tylko parę meczy jeszcze w alphie.

Gra aktualnie waży po instalacji 2,20 giga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOOK AT ALL THOSE GAMES I CAN'T PLAY.

O Hawken dowiedziałem się z jutubowego sub boxa, kiedy TotalBiscuit nagrał footage z alphy. Obejrzałem, a kiedy skończyłem, to podłoga była mokra, bo zapomniałem zamknąć paszczę by powstrzymać ślinotok wywołany jedwabistością emanującą z ekranu. Było to już ładnych parę tygodni po padnięciu peceta i zabolał mnie fakt, że nie miałem i nie będę miał szansy na zagranie ani w alphę, ani betę, ani wersję finalną.

No.. Kurdne, no. DEATHMATCH W MECHACH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem, że tak będzie, ale ostatecznie to MWO poleciało z mojego dysku i nie wróci przez minimum pół roku - o ile aż tyle pociągnie. Niestety nie jestem tak zdesperowany, żeby się rzucać na każdą grę z mechwarrior w tytule (mam MW3 i MW4 i MWLL, więc jestem zabezpieczony), a Hawken to coś nowego, coś tworzonego z sercem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wymaganiami sprzętowymi? Co prawda pewnie muszę sobie grę odpuścić, ale Unreal Engine 3 jakoś tak napawa nadzieją, bo zazwyczaj gry na tym silniku działały na moim sprzęcie całkiem nieźle (tzn. z tych nowych). Ale też nie zawsze, choćby Batman: AA czy Mass Effect 3. Czy gra ma jakieś potężne wymagania czy też może jest skalowalna w dużym stopniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę takim stronom, bo Spec Ops: The Line miało się nie uruchomić u mnie, a uruchomiło się i działało porządnie. Poza tym Hawkena na tej stronie nie ma, wolałbym jednak zapytać kogoś, kto ma bezpośrednie przejścia z tą produkcją...

Zresztą sam sprawdzę po premierze, w końcu to F2P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, obejrzałem sobie parę gameplayi (chociażby ten u Wonzia) i gra wygląda naprawdę niesamowicie - nie chodzi tutaj tylko o oprawę graficzną, te wszystkie efekty przy strzelaniu, eksplozjach itd., ale też dynamice akcji :D Uniki w bok, jakieś katapulty, solidne wymiany ognia i możliwość przegrania swoich cacuszek, naprawdę wygląda to niesamowicie. Poza tym design mechów jest ciekawy, bardzo daleko mu od tego co znamy z animców wszelakich, bo są one po prostu funkcjonalne (rozwalił mnie tekst o kokpicie wyglądającym jak piekarniku ^_^).

Trochę zaspałem w temacie i dopiero teraz się zapisałem w szeregi pilotów. Mogę tylko liczyć na to, że dostanę klucz na ostatnią betę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze były, swój zdobyłem, może nawet jeszcze są gdzieś tam w głębinach netu. Na razie czekamy do 20.11 na trzeci iwę, bo oczywiście zaspaliśmy 13. Też żeśmy widzieli jak Maku wymiata mechy, także nastawienie jak najbardziej pozytywne, MWO niech zardzewieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaspałem w temacie i dopiero teraz się zapisałem w szeregi pilotów. Mogę tylko liczyć na to, że dostanę klucz na ostatnią betę

Premiera gry ma się odbyć 12 grudnia tego roku, więc jak się nie dostaniesz, to chyba przeżyjesz te kilka tygodni :D.

Koniec roku będzie mocno zapchany grami online. Planetside 2 (jedynka też, bo również przejdzie na F2P), SW: The Old Republic (chociaż tego to można potraktować w kategorii gier single), Mechwarrior Tactics, Mechwarrior Online, Hawken... Jak na to wszystko znaleźć czas? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBT3 dodała wielce wyczekiwaną opcję wyłączenia filmgrainu, a jeśli się z niej korzysta, gra zdaje się zyskiwać na płynności. Win-win. Wrócił też mój kochany Bruiser. Co prawda Point-D jest teraz dość słaby (patch to trochę poprawia, ale jeszcze nie grałem z patchem), ale maszyna nadal jest przyjemna w sterowaniu.

Wystarczy też pograć chwilę, by zobaczyć, że wszelkie krzyki, że Hawken nie jest grą premiującą teamwork, są kompletnie nieuzasadnione. Gracz-samotnik w siege'u czy missile'u zwyczajnie nie ma miejsca, to nie Crossfire, że każdy może sobie lecieć "nachama".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open Beta leci pełną parą. Wszyscy dostają na starcie Freda, czyli sławną "mikrofalówkę" ze specjalnym zestawem wnętrzności (jako jedyne nie posiadają minusów), natomiast kolejne maszyny trzeba wygrindować, co trwa koło 8 godzin gry - sam mam w tej chwili połowę wymaganej sumy. Nieco kontrowersyjne rozwiązanie, ale mi to nie przeszkadza zbytnio, tym bardziej, że nawet nie wiedziałem, że jestem dobrym graczem w assaulcie :D

P.S. Jak ktoś chce grać, może mnie wrzucać śmiało do znajomych (nick na górze tematu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy w tej grze istnieje jakakolwiek forma balansu? Albo bedzie chociaz w pelnej wersji? Bo na razie z 5 lvlem trafialem na 20-25lvle. Ogolnie gra bardzo fajna, ostatnio z okazji czegostam wpadlo 5k punktow takze do nowego mecha coraz blizej. Jestem bardzo zaciekawiony jak to wyjdzie w pelnej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...