Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OpanujSzok

Skype nie wykrywa mikrofonu.

Polecane posty

Witam jakiś czas temu zakupiłem Windowsa 7 i go zainstalowałem. Wcześniej miałem WIndowsa XP i działał bez problemów, lecz po przeinstalowaniu na 7 (Oczywiście całkowity format itd) skype nie wykrywał mi mikrofonu. Miałem bezprzewodowy itd, myślałem, że to jego wina no to zakupiłem nowy dokładniej: MICCO MT392 (nie jest to jakaś maszyna ale tylko do skajpa). Dobra a więc do rzeczy. Podłączam go pod różowe wejście, no i po prostu skype nie wykrywa mi mikrofonu. Wyskakuje, że nie wykryto Karty dźwiękowej a gdyby tak było no to bym wgl nie słyszał dzwięku a poza tym wątpię aby karta spaliła się po 3h jak już zainstalowałem i ogarnąłem 7. wiecie co zrobić? (Dodam, że w menadżerze urządzeń mam 2nieznane urządzenia) Potrzebujecie jakieś identyfikatory itd? Jeśli tak to:

-Proszę abyście napisali co dokładniej mam podaćsmile_prosty.gif Jeśli potrzebujecie nazwę karty dźwiękowej to podam za 5min bo właśnie zacznę ściągać Everesta.

http://img829.imageshack.us/img829/2553/beztytuuntm.png

Oto moja karta dźwiękowa a w sumie 2 :O?

Ps. Jeśli potrzebujecie identyfikator to podajcie co dokładniej :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukałem sterów do Audio tzn. Do tych oby 2 kart dźwiękowych instalowałem chyba każdy możliwy ster i nie działa.

Hmm zobaczę jeszcze stery do płyty głównej i dam znaćwink_prosty.gif

Edit. Moja płyta główna to: Asus P5VD2-X (Może ktoś bd miał więcej szczęścia ode mnie bo ja nie mogę znaleźć sterów-.-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...