Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skerwool

Windows 7 - zamulił kompa

Polecane posty

Dlaczego tak mi się stało. Grałem sobie spokojnie na XP. Wszystko pięknie. Dysk zawalony był. XP stał sobie z 4 lata. Dzisiaj pobiegłem kupiłem za polskie dolany Windowsa 7. Odpalam moje ukochane World of Tanks. I... wielka zamuła. Grałem na średnich w rozdziałce 1920x1080 na średnich z fpsami 25-30. Teraz na Win 7 niskie na tej samej rozdzielczości 10-20 i to góra 20 czasem. Wszystkie sterowniki poinstalowane. Czemu tak się dzieję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak mógł być instalowany. Wkładam płytę. Formatuję partycję. Wybieram partycję. I leci. Wylatuje mi pulpit. Personalizuję pulpit. Wszystkie sterowniki instaluję. Później wchodzę na neta i pobieram jeszcze do tego najnowsze do karty graficznej. I zaczynam grać... i odczuwam spadek wydajności. Jeszcze jak trzeba to mogę później w razie czego podać jak Win 7 ocenia komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z 500 polskich dolanów mi zostało. To ewentualnie sam procek bym może kupił. Chociaż to i tak za mało. Poza tym nie wiem jaki procek nadałby się do tej płyty. I ogólnie to nie mam pojęcia, który procek. Tak się składa, że u mnie to zawsze procesor był do niczego. Jakiego kompa nie miałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o instalację na wszelki wypadek. Niektórzy mają pomysły by kilkuletni stary system zaktualizować nowo kupionym bez formatu. Do twojej karty pobierz sterowniki z serii 175.xx, ewentualnie 185.xx

Inna sprawa, że procesor jest faktycznie słabiutki. 7 ma większy apetyt na jego moc obliczeniową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...