Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michael121

AIMP3 z wtyczką Last.fm, a zmniejszenie prędkości internetu

Polecane posty

Witam! :)

Mam dosyć dziwny problem odkryłem go wczoraj, pogrywałem sobie w World of Tanks po kilku rundach postanowiłem dla uprzyjemnienia rozgrywki włączyć sobie muzykę w odtwarzaczu wymienionym w temacie z pluginem last.fm. Po rozpoczęciu kolejnej rundy jakże wielkie było moje zdziwienie gdy ping (który normalnie mam 40-50) zaczął skakać do 200-300. Natychmiast wyłączyłem odtwarzacz i o dziwo poskutkowało, ping wrócił do normy. Sprawdzałem to kilkakrotnie w grze i na "sucho" przy włączonym speedteście.net i zawsze ten sam wynik z muzyką lagi, bez muzyki wszystko "cacy". I tu moje pytanie jaka może być tego przyczyna? Czemu scrobling zjada aż tyle transferu? (5Mb download, 4Mb upload normalnie, przy wł odtwarzaczu 1Mb/0,5Mb )

Aktualizowałem plugin i odtwarzacz ale nie pomogło. W czym rzecz ?

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne rzecz w tym, że to nie było nigdy optymalizowane z myślą o grach, a o słuchaniu w czasie przeglądania internetu itd.

Lepiej po prostu pozgrywaj sobie wszystkie ulubione płyty na PC'ta i włącz w jakimś lekkim odtwarzaczu odtwarzanie losowe.

Ew. puść coś w stylu "Top tracks for (na przykład) Sabaton" na youtube - nie zamula bardzo internetu, tylko troszkę ramu zżera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...